Czy można posiadać budynek z następnej epoki ?

  • Rozpoczynający wątek yakiii
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam !

Już wcześniej chciałem podzielić się z Wami swoimi uwagami , które zostały przetestowane przeze mnie , dokładniej rzecz ujmując jest jak nabardziej możliwe posiadanie budynku z następnej epoki jak również jednostek wojskowych ;)

Kluczem do tego jest po pierwsze odkrycie mapy kontynentu o 2 epoki do przodu (tu oczywiście zakup prowincji wchodzi w rachubę) oraz pilne wykonywanie zadań , które daje Myciena .

Miłego testowania ;)współczesność.png
 

kasia2389

Arcyksiążę
To tylko marny obiekt kulturowy i chyba jedyny, a co do jednostek zostało to już omówione w innym temacie,
I nie trzeba kupować, po za kilkoma sektorami, można sobie drogę wyrąbać orężem.
 

DeletedUser

Guest
To tylko marny obiekt kulturowy i chyba jedyny, a co do jednostek zostało to już omówione w innym temacie,
I nie trzeba kupować, po za kilkoma sektorami, można sobie drogę wyrąbać orężem.
a jaki obiekt byłby w stanie usatysfakcjonować ciebie ? ;)
nie ważne jaki on jest , ważne że jest z epoki do której gracz jeszcze nie wszedł

P.S
ten marny budynek znajduje się w badaniach epoki jutra pod koniec drzewka technologii , więc pomijając jego walory należy zwrócić uwagę na jego umiejscowienie w badaniach ;)

nie jest wykonalne "rąbanie" drogi aktualnym wojskiem na mapie o 2 epoki do przodu ! nie wierzę w takie cuda wianki ,pomijam sam fakt rozmaitości bonusów wojsk w kolejnych epokach oraz wysokość % w obronie danej prowincji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kasia2389

Arcyksiążę
nie jest wykonalne "rąbanie" drogi aktualnym wojskiem na mapie o 2 epoki do przodu
A jednak, wojskiem ze współczesności, a konkretnie 8 plutonami uderzeniowymi dojechałem do drugiej arktyki praktycznie na automacie.
Tylko w niektórych pojedynczych sektorach miałem problem.
Nowy obraz mapy bitowej1.jpg

Nowy obraz mapy bitowej1.jpg
 

kasia2389

Arcyksiążę
135/90
Zauważ, że śmigłowce potrzebują 20 kratek, a pluton tylko 12.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
hymmm , no to muszę koszarami podgonić % i to sporo
dziękuję za wskazówkę :)

tak wiem że przewaga plutonu jest nad śmigłami , nawet w ilości ludności , bo śmigła potrzebują 2800 a pluton 2100
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bartekmod

Książę
np Statuę Astronauty (postmodernizm) dawali jako nagrodę w evencie, zgaduję że tym o Gagarinie.. siedzi u mnie na kilku światach pobocznych w epokach wcześniejszych :p
 

DeletedUser

Guest
np Statuę Astronauty (postmodernizm) dawali jako nagrodę w evencie, zgaduję że tym o Gagarinie.. siedzi u mnie na kilku światach pobocznych w epokach wcześniejszych :p
a co ma piernik do wiatraka ? :haha:
posąg globalistyczny też był z kolonialnej :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry