Czy ludzie to zwierzęta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15092
  • Data rozpoczęcia

Czy ludzie to zwierzęta?

  • Tak

    Głosy: 31 72,1%
  • Nie

    Głosy: 12 27,9%

  • W sumie głosujących
    43

DeletedUser

Guest
Tak to prawda że ludzie to ssaki a ssaki to zwierzęta ale moim zdaniem w jakiś tam sposób (nie wiem w jaki) ludzie to nie zwierzęta... :)
 

DeletedUser14004

Guest
Jest wiele logicznych wytłumaczeń tego, wystarczy chwilę się zastanowić!
Wiem, że jest to prawdopodobne, ale najpewniej chciał w ten sposób uargumentować to, co pisze. Jednak jakoś w to nie wierzę, bo z tego co wiem, ostatnio w tej sprawie nic się nie zmieniało i nadal uważa się, że jest 5 królestw, a człowiek należy do zwierząt.
 

DeletedUser

Guest
:haha::haha::haha::haha: ja w to nie wierzę że człek to zwierz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Może pójdźmy na kompromis (wierzący i ateusze), anie dzielmy się na wrogie obozy... Wszyscy oczekują odpowiedzi, dlatego ja odpowiem głosem kolektywu: człowiek jest zwierzęciem rozumnym.
 

DeletedUser

Guest
Niezła konkluzja for wer 2 :D A co do obrazka z tym stworem, znanym z filmów o "Obcym" .
To przecież pasożyt, bo wykluwa się z ciała nosiciela, zabijając go.:haha:
A jeśli chodzi o królestwa organizmów w biologii, to nie słyszałem o jakichś protistach tylko o >porostach, czyli organizmach kolonijnych złożonych z glonów i grzybów, a tworzących coś, co się nazywa plechą. Czyli porosty są organizmami łączącymi cechy roślin i grzybów i razem bytujących, współpracujących.
Więc może człowiek jest czymś w rodzaju porostu? Wywodzi się ze zwierząt ale już stoi na rozdrożu przed wejściem w osobne królestwo biologiczne, nie będąc jeszcze zupełnie czymś nowym i mając multum cech zwierzęcych, ale też mającym już cechy nowej kategorii organizmów?
No ale to tylko moje spekulacje amatora nie zajmującego się naukami społecznymi ani biologicznymi.:haha::haha::haha:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry