Czy ktoś zna rangi na forum i ich kolejność ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2383
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Hehe więc puki co to ja jestem Władcą Absolutnym mając jako jedyny rangę Hrabiego ^^ Więc moi drodzy na baczność stać czytając moje posty to obowiązek :D

Ps. Ktoś z Team-u mnie sabotażuje kasując moje posty !!! Domagam się wyjaśnień bo ciężko na nie pracuje hehe :D

puki co to jestes pierwszym offtopem na tym forum:)

co do sabotazu - na innym forum juz dawno użyliby magicznego przycisku
 

DeletedUser8

Guest
Jako jedyna kobieta w teamie, ja tu muszę pilnować ładu i porządku, więc korona na forum jest moja :]


Apocalypto napisał:
Ps. Ktoś z Team-u mnie sabotażuje kasując moje posty !!! Domagam się wyjaśnień bo ciężko na nie pracuje hehe
Apropo pilnowania i ładu, z Bryfftem przeczyściliśmy trochę tematów, więc głównym offtopowcom mogły się zachwiać liczniki postów, ale niezbyt mocno. Macie szczęście, że się rozchorowałam akurat jak mnie wzięło na porządki, macie czas odrobić straty... ale niech no się tylko wyleczę! ;>
 

DeletedUser2383

Guest
A ponad hrabią jest jeszcze paręnaście innych rang :D

6 z tego co Bartek mówił

acie szczęście, że się rozchorowałam akurat jak mnie wzięło na porządki,
Oj biedactwo, to może Ci pomożemy ? np. Dorzucilibyśmy trochę pytań do FAQ, które pojawiły się w dziale "pytania" ? Tylko niestety mamy za małe możliwości .. :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8

Guest
Dziękuję : )

Co do spisu rang w ogóle, to sądzę, że lepiej kiedy nie znacie tych progów ; ) Lepsza niespodzianka będzie jak się ranga nagle zmieni ^^

A pomysł mini-FAQ, istnieje taki temat w dziale pytań od.... maja :?. Jeśli macie pomysły na dopisanie tam pytań to zapraszam na PW albo do założenia tematu, mogę go tam doczepić.
 

DeletedUser2383

Guest
Kasiu, jest 46 stron pytań, chcąc tworzyć pełne FAQ, przydała by się chociaż możliwość swego rodzaju "odhaczania" tematów które już są w FAQ, a to może tylko moderator. Więc możesz namówić swoich kolegów z FoE teamu do akcji stworzenia WIELKIEJ KSIĘGI WIEDZY !

A co do rang, zakładając temat nie chodziło mi ani o zmianę ilości, ani o podanie progów, tylko o to by były one bardziej zrozumiałe dla nowych ludzi na forum. Większość wyjadaczy forumowych zna te rangi, ale dla nowicjuszy są one mało czytelne (nie chodzi mi o zapis, tylko o treść jaką przekazują). Dlatego chciałem żeby do rang były jeszcze jakieś oznaczenia typu : gwiazdki, korony, liczby, pasek doświadczenia (to by było ciekawe, pasek tego ile jeszcze trzeba dospamowac do kolejnej rangi :p)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
Rutrr napisał:
6 z tego co Bartek mówił
W przypływie fantazji dorzuciłem jeszcze dwie bonusowe rangi na szczycie, ale mają taką wartość, że ich osiągnięcie nawet na przestrzeni kilku lat jest praktycznie niemożliwe, więc raczej nikt ich nigdy nie osiągnie ;).

Ale istnieją sobie, żeby było wiadomo, mityczne (bo nikt ich nigdy pewnie nie zobaczy pod żadnym nickiem) rangi:
- Lord Vader
- Imperator Palpatine

:D
 

DeletedUser1724

Guest
Bartek normalnie nakłaniasz nas do offtopu :D Zdejmij tą 60 sekundową przerwę między postami to zobaczysz te rangi szybciej niż Ci się zdaje hehe :D
 

DeletedUser1724

Guest
to kuszenie może się skończyć większą ilością 10-stronowych tematów w pytaniach...

Ja tam wolę coś napisać niż krytykować kogoś za ilość postów i z wejścia go spamerem nazywać :D Takich to po ryju walę od razu ^^
 

DeletedUser1228

Guest
ja nie krytykuję ;) tylko trochę boję się zaglądać do tematów powyżej 3 stron. Mamo ratuj!
 

DeletedUser1228

Guest
no ale czasami nie mogę być cały czas , a gdy wracam taki zong 6 stron i znów do mamusi trzeba iść :D
 

DeletedUser1724

Guest
Hehe w zasadzie jak ja się tutaj zarejestrowałem to omijałem takie tematy w których było kilka stron bo czytać mi się nie chciało lecz potem uświadomiłem sobie iż fajnie będzie pokazać innym iż bycie aktywnym jest fajne i można to zrobić nie poświęcając na to zbyt dużo czasu :)
 

DeletedUser1228

Guest
no ja za takie tematy jak są to zabieram się gdy są w miarę aktywne, bo takie sprzed tygodnia to raczej nie aktualne
 

DeletedUser1724

Guest
Ja teraz nie mam problemu z byciem na bieżąco bo w zasadzie każdy temat przeze mnie jest obczajany że tak powiem :p
 

DeletedUser

Guest
Po co rangi nieosiągalne dla szarego PPL? ;>

Offtop mode [ON]

Spamujemy, spamujemy i hrabiego osiągniemy. :)

Offtop mode [OFF]
 

DeletedUser2383

Guest
Offtop mode [ON]

Spamujemy, spamujemy i hrabiego osiągniemy.

Offtop mode [OFF]

Dobre :D, ja czekam na to co po hrabi, ale patrząc na Apocalypto to do gwiazdki się nie doczekam.
 

DeletedUser3

Guest
Zabawa zabawą, ale już proszę przestać offtopować bez celu.
Naprawdę mamy tolerancję dużą, ale przesada po prostu doprowadzi do wrzucania warnów.
 

DeletedUser2383

Guest
Jako iż nie chcecie nam zdradzić waszej "słodkiej tajemnicy" to po co kontynuować temat ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry