[Forum ogólne] czy jestes za zmiana barw na stronie forum na polskie lub usunieciem barw obcego kraju?

czy jestes za zmiana barw na stronie forum na polskie lub usunieciem barw obcego kraju?

  • tak, zmienmy barwy na polskie

    Głosy: 4 14,3%
  • tak, usunmy barwy flag zupelnie to niepotrzebne upolitycznianie gierki

    Głosy: 7 25,0%
  • nie

    Głosy: 8 28,6%
  • wisi mi to

    Głosy: 9 32,1%

  • W sumie głosujących
    28

Arisei

Baron
a to taki wielki problem? im więcej ludzi się z nimi solidaryzuje tym lepiej, niech ruscy wszędzie widzą tą flagę ile złego robią na świecie. ostracyzm ich powinien duzo mocniejszy już
i ruskich troli szukajcie gdzie indziej, ja jestem polskim patriota i nacjonalista.
mam w domu osobe, ktora musiala uciekac z kresow przed bandera, osobe, ktorej rodzicow bestialsko zamordowali ukraincy i mnie naprawde mierzi wkladanie wszedzie tych barw.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
ja jestem polskim patriota i nacjonalista.
i to jest zdrowe myślenie? xD ja globalista ;) świat wileka wioska te sprawy, tfu tfu nacjonalizm i patriotyzm

historia jest by pamiętać, a nie nią żyć ;)
potomkowie krzyżakó też by mogli nas nienawidzic ;) Turcja też i troche innych narodów ;)
łatwo tak wybiórczo patrzec, bo my ukrainie krzywdy nigdy nie robilismy xd
 

ZebraK

Szlachcic zagrodowy
widze ze sie juz tak napasles propaganda glownego scieku ze nie potrafisz sam myslec logicznie
i ruskich troli szukajcie gdzie indziej, ja jestem polskim patriota i nacjonalista.
i nie bede sie z banderowcami solidaryzowac! maja na co pracowali juz od dluzszego czasu.
mam w domu osobe, ktora musiala uciekac z kresow przed bandera, osobe, ktorej rodzicow bestialsko zamordowali ukraincy i mnie naprawde mierzi wkladanie wszedzie tych barw.
Taki z Ciebie nacjonalista a nie rozumiesz, że wspieranie Ukrainy jest w interesie naszego narodu. Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Nie obchodzi mnie co było kiedyś jest 2023 rok, inne pokolenie, inni ludzie. Teraźniejszość, żyjmy teraz, przyszłością, nie przeszłością. Naprawdę trzeba mieć nie po kolei w głowie, żeby największym Twoim problemem były kolory w tle na forum jakiejś gry xd
 
Sęk w tym, że ani Rosjanie, ani Ukraińcy na to forum nie zaglądają. To po 1. Po 2. Ta wojna, jak i każda inna jest dowodem na głupotę i podatność na manipulację mas ludzi. To tak jakby szef w robocie kazał Ci pójść zabić pracowników konkurencji, za to że zmniejszają obrót Waszej firmy. Poszlibyście? Nie sądzę. A ludzie idą zabijać obcych ludzi, do których nic nie mają, dlatego że szanowny pan polityk tak powie. To nie średniowiecze. Nikt normalny Ci nie spali chałupy, nie zabije dzieciaków i nie zgwałci żony za to, że jesteście innej narodowości. No chyba że dowódca każe...
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Sęk w tym, że ani Rosjanie, ani Ukraińcy na to forum nie zaglądają. To po 1. Po 2. Ta wojna, jak i każda inna jest dowodem na głupotę i podatność na manipulację mas ludzi. To tak jakby szef w robocie kazał Ci pójść zabić pracowników konkurencji, za to że zmniejszają obrót Waszej firmy. Poszlibyście? Nie sądzę. A ludzie idą zabijać obcych ludzi, do których nic nie mają, dlatego że szanowny pan polityk tak powie. To nie średniowiecze. Nikt normalny Ci nie spali chałupy, nie zabije dzieciaków i nie zgwałci żony za to, że jesteście innej narodowości. No chyba że dowódca każe...
Znaczy wyboru nie masz xd jak dostaniesz wezwanie to masz albo iśc, albo dezercja - przestępstwo. Owszem na początku jest szansa szybko uciec z kraju, ale no nie zawsze.
Tu wchodzi adrenalina, presja grupy, kultura, ze takie rzeczy wyprawiają, kompleksy etc, widzą, mają broń to grabią i łupią niestety.
 
Wyboru nie masz, bo delikatnie mówiąc "większość" się podporządkowuje. To jak z demokracją w Polsce. Ludzie głosują na "mniejsze zło, bo inni nie mają szans"
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Sęk w tym, że ani Rosjanie, ani Ukraińcy na to forum nie zaglądają.
Czy wyraz solidarności i sprzeciwu wobec wojny nie wystarczy? Przecież w ten sposób definiujemy też nasze spojrzenie na świat.
Ta wojna, jak i każda inna jest dowodem na głupotę i podatność na manipulację mas ludzi.
Nic dodać, nic ująć. Może jeszcze tylko nieprzeparta potrzeba poczucia władzy, dominacji i przerośniętego ego.
 
Do góry