Czy istnieją jakieś chacki do Forge of Empires

  • Rozpoczynający wątek kilerek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Interesuje mnie program z którym często prawie każdy spotyka się w google.pl. Ten program to forge of empire chrat tools czy jest prawdą, że dodaje surki i czy działa??
 

DeletedUser14

Guest
Witam.
Takie programy mogą wyciągnać dane do konta tylko. Żadnych surowców nie dodaje, jest to po prostu kłamstwo.
 

DeletedUser101

Guest
Główną funkcja tego programu jest zbieranie informacji o koncie użytkownika i wysyłanie ich do autora programu. Żadne programy nie dodają surowców/towarów.
 

DeletedUser1724

Guest
Zawsze głównym założeniem tego typu programów była kradzież kont użytkowników więc nie warto być łapczywym i jednak grać według zasad obowiązujących na serwerze bowiem możemy się rozczarować gdy pewnego dnia nasze konto zostanie przejęte przez autora tego typu oprogramowania....
 

DeletedUser2337

Guest
przydał y się taki programik :D dzialający ;p
ale znam takie coś :p nabijanie kasy w różnych grach przeglądarkowych :-) ale niestety na tą grę nie ;-(

**** / - Edit by SilverRanger
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2097

Guest
A wiesz, że za takie coś dostaje się ban stały?
Cyt.,,Wykorzystywanie błędów gry do wzmocnienia pozycji nad innymi graczami jest zabronione''.
 

DeletedUser

Guest
nie mówiąc o tym, że używając takiego softu typu boty/skrypty dajesz jasno do zrozumienia że nie umiesz grać sam:) kody to do Knights & Merchants były, w MMO wychodzi się po prostu na ostatnią lamę:)
 

DeletedUser

Guest
Podobno Ciebie takie zwroty nie oburzają, przecież jest wolność słowa.
A czy ja napisałem, że widzę czy nie widzę, że to 'pseudo' gra? Czytanie ze zrozumieniem nie boli. Jeżeli wszystko jest takie pseudo to po co w tym uczestniczysz? Lubisz narzekać i marudzić?
 

DeletedUser

Guest
pozostaje jedynie pogratulowc autorowi tego tematu i jego zwolennikom
i isc okrasc sklep bo po co mam byc uczciwy lepiej przeciez krasc i oszukiwac
 

DeletedUser9

Guest
Temat zostaje zamknięty, autorzy odpowiednich postów zostają narodzeni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry