Czy dostęp do wieży PvP jest konieczny aby zobywać punkty danej epoki?

  • Rozpoczynający wątek marcinx
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Moja sytuacja wygląda tak. Wszedłem właśnie do wczesnego średniowiecza. Nie mam jeszcze opanowanej, ani wyszpiegowanej wieży PvP, a niedługo będę mógł produkować pierwsze jednostki z tej epoki. Czy jeśli wygram bitwę tymi jednostkami, to zostaną mi naliczone punkty do wieży PvP i przyznane medale za ewentualne zwycięstwo w turnieju? Albo chociaż naliczone punkty?
W FAQu jest to opisane co najmniej dwuznacznie:
"Podbijając całą prowincję otrzymujesz przypisany do niej bonus, np. dostęp do wieży PvP" i
"Cały ranking danej epoki możesz zobaczyć w wieży PvP na mapie - musisz podbić prowincję z nią, aby uzyskać dostęp do wieży."
 

DeletedUser

Guest
Moja sytuacja wygląda tak. Wszedłem właśnie do wczesnego średniowiecza. Nie mam jeszcze opanowanej, ani wyszpiegowanej wieży PvP, a niedługo będę mógł produkować pierwsze jednostki z tej epoki. Czy jeśli wygram bitwę tymi jednostkami, to zostaną mi naliczone punkty do wieży PvP i przyznane medale za ewentualne zwycięstwo w turnieju? Albo chociaż naliczone punkty?
W FAQu jest to opisane co najmniej dwuznacznie:
"Podbijając całą prowincję otrzymujesz przypisany do niej bonus, np. dostęp do wieży PvP" i
"Cały ranking danej epoki możesz zobaczyć w wieży PvP na mapie - musisz podbić prowincję z nią, aby uzyskać dostęp do wieży."
Prowincja to 1 sektor, który podbijasz. Jeśli nie masz odblokowanej wieży PvP z wczesnego Śr to nie możesz w niej brać udziału. Jeśli będziesz brał udział w walce tymi jednostkami to punkty nie zostaną doliczone do żadnej innej wieży. Co do punktów rankingu, to chyba się liczy.
 

DeletedUser1868

Guest
Robertolog, nie masz racji. Wieża nie musi być odblokowana wystarczy, że masz jednostkę z tej epoki. Wieża daje jedynie podgląd.
 

DeletedUser4429

Guest
Robertolog, nie masz racji. Wieża nie musi być odblokowana wystarczy, że masz jednostkę z tej epoki. Wieża daje jedynie podgląd.

czyli jeżeli mam muszkieterów, ale nie mam odblokowanej wieży pvp z kolonialnej to walcząc muszkieterami zbieram pkt do tej wieży i dostanę medale za wygranie turnieju ?
 

DeletedUser3220

Guest
Sama nie miałam takiej sytuacji, ale gracze z gildii, w której jestem jasno powiedzieli, że mimo braku dostępu do wieży PVP otrzymali medale po podliczeniu.
 

DeletedUser1868

Guest
czyli jeżeli mam muszkieterów, ale nie mam odblokowanej wieży pvp z kolonialnej to walcząc muszkieterami zbieram pkt do tej wieży i dostanę medale za wygranie turnieju ?
Tak, na 100% nalicza ci pkt. do wieży z Kolonialnej, poprostu nie widzisz kto ma ile pkt. i na jakiej jest pozycji.
 

DeletedUser

Guest
Troszkę bez sensu. Wg mnie powinni to jak najszybciej zmienić. Wieża = dostęp do danego turnieju, a nie tylko podgląd na niego.
 
Do góry