Czy członkowie teamu w grze mogą więcej?

  • Rozpoczynający wątek PawTry
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam pytanie. Czy w tej grze są równi i równiejsi? Chodzi mi o to że nie wszyscy są traktowani, a w zasadzie karani tak samo. Swojego czasu posypała się masa banów za pusz, nie mówię że niesłusznie, ale dlaczego nie wszyscy zostali ukarani pomimo ewidentnych nadużyć?
Mowa tu o członkach teamu, czy was w tej grze obowiązują inne zasady niż nas? I nie mówię tu o kontach testowych tylko zwykłych kontach do gry.
Chciałbym się zapytać czemu gracz i zarazem członek teamu (tak wiem, na forum nie wolno podawać nicków innych graczy) na świecie Arwahal nie został ukarany kasacją pereł za ich ewidentny pusz? I proszę nie pisać że każdy przypadek jest analizowany indywidualnie i w tym przypadku akurat puszu nie było, bo każdy inny gracz za to co dzieje się w jego perłach dostał by bana bez chwili namysłu. Przeglądałem sobie perły owego gracza i połowa z nich była rozwijana przez konta duchy, z resztą sami zobaczcie:
https://www.youtube.com/watch?v=FRs39KFs8VE&feature=youtu.be

Pytanie dlaczego taki gracz do tej pory nie został ukarany skoro ewidentnie nadużywał puszu? Czyżby miał na to wpływ fakt że jest członkiem teamu? Czy u nas w supporcie ręka rękę myje?
Teraz zastanawiam się jak zachowa się team. Uderzy się w pierś, przyzna do błędu i zachowa się jak należy, czy po prostu uzna ten temat za niewygodny i usunie go tłumacząc się niewiadomo czym.
Z góry zaznaczam że nie jest to temat stworzony po to żeby dyskutować na temat przewinień jednego z graczy/supporterów, tylko dyskusji na temat tego czy członkom teamu w tej grze wolno więcej i nie obowiązują ich te same zasady co zwykłych graczy.


>>>Jak widzę takie teorie spiskowe... Naprawdę...:rolleyes: - Bryfft
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4428

Guest
Jestem zwykłym graczem na Arvahall, żadnym kolesiem z teamu czy czegoś, ale i tak wiem, że zamiast pisać na forum powinieneś napisać do supportu, bo może akurat przeoczyli?
 

wuen

Hrabia
PawTry - w zasadzie chyba udzieliłeś sobie odpowiedzi w ostatniej części postu...
"pod latarnią najciemniej" ;)
Z jednej strony - na jakiej podstawie można usunąć perłę - dlatego, że wrzucał do niej usunięty gracz?
Z drugiej strony - skoro ktoś wrzucał PR prawie do wszystkich pereł to
- skąd miał tyle PR?
- dlaczego usunięto jego/ich konto?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3220

Guest
Konta są usunięte niekoniecznie z powodu blokady, ale też gdy Gracze sami przestają grać i dojdzie do kasacji automatycznej, bądź poproszą o kasację przez Support.
Jeżeli ktokolwiek łamałby Zasady Gry, nie dostałby się do Teamu, a konta kandydatów zawsze są sprawdzane dużo dokładniej.
 

DeletedUser8110

Guest
Nie ma nad czym dyskutować, były takie czasu gdy gracze łamiący Zasady mogli zgłosić się do Supportu w celu przyznania się do swoich przewinień, bez poniesienia kary. Każdy mógł zostać objęty takową amnestią i niejeden skorzystał, w tym Ryba :) Dla przypomnienia -> klik

Dodam jeszcze, że jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek wątpliwości co do pracy/gry konkretnych osób z Teamu to może takowe zgłosić przy użyciu systemu Supportu, skąd zostaną przekazane do naszych zwierzchników :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry