Cześć wszystkim! ewelajnaeww

  • Rozpoczynający wątek ewelajnaeww
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam Was bardzo serdecznie. Do świata graczy FoE dołączyłam dzisiaj. Mam nadzieję, że moja przygoda z tą grą potrwa dłużej niż zazwyczaj z grami tego typu.

Na co dzień lubię gotować, jestem studentką, dużo czytam i pracuję jako barmanka.

A wy, opowiecie mi coś o sobie? :)
 

DeletedUser15149

Guest
cześć Ewelina.
eee tam o sobie będziemy opowiadać. Twój temat, Ty jesteś tutaj "gwiazdą wieczoru".
pytanie nr 1 - dzisiaj już raz pytałem przy innej okazji więc tutaj też mogę - jaka jest Twoja ulubiona potrawa (wrzuć przepis) :]
i pytanie nr 2 - ulubiony autor i książka :)
 

DeletedUser

Guest
Ulubiona potrawa? Zdecydowanie pierogi ruskie mojej babci. Przepis nie jest dość skomplikowany i chyba dość znany.

Książka? Traktat o Łuskaniu Fasoli - Wiesława Myśliwskiego. Pełna filozofii, buntu i wskazówek do tego jak żyć by przeżyć życie a nie tylko biernie mu się przyglądać. Chyba tyle. :)


Skąd wiadomo, że Ewelina a nie np. Ewa? :D
 

DeletedUser

Guest
Trafione w dziesiątkę. :p Życzę więcej takich trafień, np. w lotto. :)

Dzięki bardzo, jak na razie staram się poznać wszystkie opcje, trochę czytam poradników po necie i im więcej czytam, tym mniej wiem. :D
 

DeletedUser15149

Guest
Jeśli mogę coś poradzić to napisz na chacie w grze, że szukasz ludzi do codziennej motywacji i zaproś każdego kto się zgłosi. Na początek to dobre rozwiązanie, dzięki któremu Ty będziesz mogła dostać złoto (20 złota) za motywowanie każdego codziennie, a oni motywując Twoje budynki poprawią ich produktywność lub zadowolenie. Poza tym z czasem większa liczba znajomych pozwoli Ci widzieć więcej ofert handlowych i zdobywać plany do Pereł.

Na jakimś świecie gracz?
 

DeletedUser

Guest
Gram w szóstym świecie. Zrobiłam tak jak poleciłeś i wspieram również sąsiadów.Staram się także podbijać te krainy, które mogę.
 

DeletedUser15603

Guest
Witaj Ewa
Przeczytałam własnie, ze grasz na szóstym świecie tak jak ja :p
 

DeletedUser15603

Guest
Ja też się ciesze, zauważyłam ze do znajomych mnie zaprosiłaś :p
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Witaj Ewelino (uu imienniczka jednej osoby w Teamie :D).
Pracujesz jako barmanka i tak zamierzasz, aby zostało, czy po zakończeniu studiów zamierzasz pracować w wyuczonym kierunku?
Miłego pobytu na forum życzę :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Przecież barman(ka) to wymarzone zajęcie, blisko baru, daleko od sztabu.
Znam ludzi, którzy jak by tam (za barem) zaparkowali to by nie chcieli wychodzić.
 

DeletedUser15149

Guest
Przecież barman(ka) to wymarzone zajęcie, blisko baru, daleko od sztabu.
Znam ludzi, którzy jak by tam (za barem) zaparkowali to by nie chcieli wychodzić.
tylko pytanie czy by pracowali czy delektowali się miejscem, w którym się znaleźli ;)
 

DeletedUser15149

Guest
A i do pracy napewno by chętnie chodzili :) To jest dopiero oddanie pracy.
 
Do góry