Czemu nowy rodzaj znajdek nie "działa" w evencie?

Status
Zamknięty.

Azulena

Baron
Jak w tytule - pojawił się nowy rodzaj znajdek, bardzo, bardzo fajnych, ale w evencie one nie są zaliczane do znajdek. Dlaczego?
Miałam na mapie 4 te znajdki, zadanie "Zbierz 2 zdarzenia losowe" nie zaliczone.
No to, pomimo tego, że te nowe znajdki są super, to ja za nie (nie)uprzejmie dziękuję i proszę o stare!

Przy okazji - identyczna sytuacja z Zamkiem.
W każdym evencie jest zadanie wydaj nnn srebra w Tawernie.
System zamkowy - bardzo dobry!! - spowodował, że teraz żadna z cen w Tawernie nie odpowiada już kwotom, które należy wydać do eventu.

W jednym i drugim przypadku, "ktoś" zapomniał, że w grze wszystko musi współgrać ze sobą.

Bo chyba nie jest tak, że Inno wprowadzając dwie bardzo fajne rzeczy, jednocześnie postanowiło zepsuć (znacznie przedłużyć wykonanie zadań) Graczom eventy?
Ja cenię pracowników Inno Games, ale samej firmy (władz) bardzo nie lubię... więc może jednak o to chodziło? Napsuć w eventach, to może więcej kasy zyskają?
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
W Ogłoszeniu jest zastrzeżenie odnośnie nowych znajdek:
"Ważna informacja - Na chwilę obecną te wydarzenia nie będą liczone do zadań, które wymagają zebrania wydarzeń losowych. Nie chcemy zaburzyć balansu, udostępniając nowe wydarzenia, gdyż mogłoby to spowodować, że zadania tego typu będą zbyt łatwe. Jest to jednak coś, co w dalszym ciągu jest przez nas analizowane, jednak ewentualne zmiany w tej kwestii zostaną udostępnione wraz z informacją o danej wersji."
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Ale to nie jest tak że zamiast starych znajdek masz nowe, których Ci nie zalicza do zadania. Oprócz starych, masz DODATKOWO nowe, które już w kolejnym evencie chyba będzie zaliczać. Więc masz dokładnie tyle samo starych ile miałaś wcześniej + dodatkowo kilka nowych.
 

GEoMax

Baron
"Ważna informacja - i wszystko jasne
Wszystko jest pod kontrolą i nie ma co narzekać , zawsze można coś zepsuć mówiąc , ze jest lepsze bo nowe. Miłej gry na luzie życzę :)
 

Auraya

Hrabia
na en forum była informacja o aktualizacji i tam juz napisali, że będzie zaliczało te nowe znajdki od przyszłej wersji
 

Azulena

Baron
na en forum była informacja o aktualizacji i tam juz napisali, że będzie zaliczało te nowe znajdki od przyszłej wersji
O, super, dzięki za wiadomość! :):):)

Wyżej Gracze piszą, że te nowe są "dodatkowo".
Może u kogoś tak, u mnie nie. :( Miewałam od 3 do nawet 7 znajdek na mapie, teraz mam na przykład 3 + 4 "nowe" a w zadaniach jest zawsze więcej.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
O, super, dzięki za wiadomość! :):):)

Wyżej Gracze piszą, że te nowe są "dodatkowo".
Może u kogoś tak, u mnie nie. :( Miewałam od 3 do nawet 7 znajdek na mapie, teraz mam na przykład 3 + 4 "nowe" a w zadaniach jest zawsze więcej.
a wejdź może więcej niż raz dziennie.
Zwykłych smieci się pojawia około 10 w ciągu 24h (zapewne na drogach nie szukasz)
+ nowe
 
Status
Zamknięty.
Do góry