Czempion - epoka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13299
  • Data rozpoczęcia

Czy czempion powinien mieć możliwość zmiany epoki?

  • Tak

    Głosy: 5 55,6%
  • Nie

    Głosy: 4 44,4%

  • W sumie głosujących
    9

DeletedUser13299

Guest
Czy moglibyście wprowadzić w końcu możliwość wyboru epoki dla czempiona albo po prostu zrobić go bez epoki? Ostatni mój pomysł został olany (nic nowego w sumie), więc poddaję pod głosowanie nowy - w momencie pozyskiwania czempiona z eventów można by mu na wejściu ustalić epokę.
Czyli w skrócie.
Wygrałem jednostkę albo budynek czempiona i:
- albo wpada on do schowka i w momencie postawienia ustalam odgórnie epokę (i wtedy nawet po schowaniu nadal jest on w tej epoce)
- albo w momencie wygrania mam możliwość wybrać dla niego epokę...
- albo po prostu stwórzcie coś na zasadzie odrestaurowania budynku tylko, żeby można było wybrać epokę dla tej jednostki wojskowej.

Jeszcze raz napiszę, idiotyzmem jest, że nie mogę użyć czempiona w niższej epoce niż swoja obecna lub ta w której go dostałem. Już nie wspomnę o tym, ze nie mam żadnych szans korzystać z czempiona w niższych epokach jak jestem w wyższej i dopiero co go zdobyłem. Dlaczego?
 

DeletedUser10716

Guest
dlatego że go nie zdobyłeś, czempion to jednostka specjalna :) nie może być bez epoki, bo byłaby albo za mocna w niskich, albo zbyt słaba w wysokich epokach (a uniwersalnego Łotra już mamy, nie ma co dublować), jeśli nie masz Czempionów z każdej epoki to chyba będziesz musiał się z tym pogodzić, ponoć nie będzie możliwość obniżania epok budynków, więc i tu zawód :)
 

DeletedUser8110

Guest
Jak napisał @pequ - nie będzie możliwości obniżania epoki budynków.
Zaś podane przez Ciebie pomysły sprawiłyby, że już i tak silna jednostka, stałaby się zdecydowanie zbyt silna.
 
Do góry