Czat

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1305
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za dodaniem czatu do gry ?


  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

DeletedUser1305

Guest
Witam zaczełem grać już jakiś czas temu w tą grę i jednej rzeczy mi brakuje mianowicie czatu [normalnego / gildyjnego/handlowego]


Według mnie dodanie takiego czatu dało by dużo Ułatwiło by to proces handlu / rozmów gildyjnych i normalnej komunikacji między graczami


Jeśli istnieje taki temat to wybaczcie Nie czytałem wszystkich
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Gra] Czat

Prawda, czat urozmaiciłby czekanie na zaopatrzenie i monety, na punkty rozwoju itd. Zgadzam się z Vieniem ;)
PS. Vieniu, ankietę dodaj, bo ci moderator temat zamknie (takie przepisy są w tym dziale) :rolleyes:
 

DeletedUser1305

Guest
Odp: [Gra] Czat

To że dodam ankiete to nic nie da To oni powinni się też wypowiadać Przy okazji bym też dodał czat na tym forum Także skróciło by to kontakt z adminem itp Komunikacje między graczami Teraz nie ma praktycznie żadnego fora bez czatu a gra to wgl :p
 

DeletedUser1305

Guest
Odp: [Gra] Czat

Wypowiadać się czym więcej głosów tym większe prawdopodobieństwo że to wprowadzą ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Gra] Czat

No pomysł dość dobry jestem za dlatego że nie trzeba długich wiadomości pisać( jak ja tera) i nie wiadomo ile czekać na odpowiedź
ułatwiło by to handel i rozmowy codzienne
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Gra] Czat

witam
taki czat by waktycznie ułatwił nie które sprawy jestem na tak
 

DeletedUser388

Guest
Odp: [Gra] Czat

Ja jestem ZA.

Można poprzez czat się skontaktować z FoE Teamem i innymi graczami.
Dodatkowo to ułatwi porozumienia w sprawach handlu i wsparcia.
To będzie na pewno rozsądne ułatwienie.

:)
 

DeletedUser2479

Guest
Super sprawa moim zdaniem.Chyba we wszystkich szanujących się tego typu grach jest opcja czatu. Najbardziej liczę na czat gildyjny z tego względu,że fajnie jest poznać ludzi z drużyny,a na forum nie ma takiej płynności i nie każdy tam zawsze zagląda! Czat globalny, jak dla mnie, mógłby nie istnieć ze względu na dzieci obrażające się nawzajem po przegranej/wygranej bitwie- mogłoby to zniechęcić starszych/nowych graczy. Ograniczyłbym zmiany do czatu gildyjnego :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1724

Guest
Komunikacja jest najważniejsza tylko jak można zauważyć nie dla właścicieli gry... Przykre jest to, że w zasadzie Gildia oprócz forum (które można założyć za darmo również poza FoE) jest tak oszpecona i ograniczona, brak wiadomości grupowych, chatu i innych udogodnień :(

Właściciele gry skupiają się na nowościach, które dadzą im dodatkowy przychód w postaci wykupienia diamentów niż tego co tak naprawdę jest każdemu potrzebne. FoE skłania do częstych odwiedzin z racji otrzymywania większego zaopatrzenia, większej ilości monet ale gapiąc się tylko w monitor w oczekiwaniu na zakończenie produkcji można oczopląsu dostać, a w tym czasie wolałbym sobie pogadać z innymi ...
 

DeletedUser2287

Guest
Dodanie czatu wymaga dodatkowej pracy moderatorów a mogą nie mieć na to czasu obecnie.
Jestem za ale np tylko za czatem gildyjnym, tam już zarządzający gildią był by moderatorem i robił porządek z tymi co nie maja zbyt wysokiej kultury osobistej.
To by było prostsze do wprowadzenia i łatwiejsze w zarządzeniu.
 

DeletedUser

Guest
Rozumiem obawy administratorów, developerów i moderatorów przed czatem - bluzgi na plądrujących sąsiadów leciałyby na okrągło i etatowi moderatorzy nie daliby rady. Jednak czat w ramach gildii omijałby ten problem - rolę moderatorów automatycznie przejęliby dowódcy gildii, tak jak to ma miejsce w przypadku forum gildii - żaden dowódca nie chce mieć w gildii ludzi obrażających innych, więc bezpiecznie można zostawić kwestie moderacji czatu gildii samej gildii. Jeśli komuś zasady czatowania w gildii nie będą odpowiadać, zawsze może z gildii wyjść, więc każdy gracz może "regulować" treści z jakimi ma do czynienia.
Oczekiwanie na surowce również będzie ciekawsze, gracze będą na dłużej zostawać w grze, zaangażowanie będzie większe - same korzyści dla autorów gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry