Czat

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15680
  • Data rozpoczęcia

Dobry pomysł?


  • W sumie głosujących
    10

DeletedUser15680

Guest
Mam pomysł na czat, Tzn., jest czasami tak, że chce się pogadać na FoE np. w 5 osób, ale tak by nikt inny nie widzial wiadomości. Rozwiązanie jest że albo jesteśmy te 5 osób w gildi i gadamy na czacie gildii albo w sąsiedztwie i na czacie sąsiedztwa rozmawiamy. Można też wysyłać PW ale to już cięższe rozwiązanie. Ja proponuje stworzyć nową opcję, to jest pod ikonkami czat globalny, sąsiedztwa, gildii dodać opcję Stwórz nowy czat ( lub inną nazwę ) i będzie można stworzyć nowy czat.osoba która go stworzy będzie gospodarzem tego czatu, będzie nim zarządzać. I będzie mogła dodawać graczy do tego pokoju żeby mogli rozmawiac, np tak jak wyżej przykład, te 5 osób bedzie w tym czacie i tylko oni bedą mogli pisać i tylko oni będą to wwidzieć.
 

DeletedUser

Guest
ja zaglosowałem na NIE

irytuje mnie fakt gdy ktos nie motywuje swojej odpowiedzi jnegatywnej wiec uzasadniam

W foe gram od ponad roku, blisko 1.5, i anirazu nie bylo mi to potrzebne
mam szybkie łącze i z internetem nie mam problemu, nawet wymagajace gry online jak TESO nie sprawiaja zadnego klopotu i nie mam ani grama lagu. tutaj natomiast serwery musza byc obciazone roznymi zbednymi rzeczami bo czesto doswiaczam laga

dodatkowo od czasu gdy do przycisku wsparcia doali okienko ktore mowi co wsparlismy, wsparcie dziala jakies 80% wolniej. - tonie kwestia moje internetu lecz foe :(

Opcja ktora proponujesz obciazy dodatkowo serwer tworzac kolejne lagi - kto wie czy nie zacznie wieszac to chatu lub wrec calkiem go wylaczac. dopoki FOE nie dopracuje istniejacej gry tak by to co w/w pisalem nie robilo zadnego laga to jestem na nie.

//OFFTOP

TAK WYGLADA UZASADNIENIE ODPOWIEDZI NEGATYWNEJ.
 

astrotaurus

Hrabia
Nie wiem.
Czat jest do szybkiego, konkretnego kontaktu, więc nie.
Ale jest często zaględzony do spodu - dobrze by było móc kazać spadać "na grupę", więc tak.
Byle nie kosztem sprawności czatu i samej gry.
 

DeletedUser15149

Guest
Wg mnie opcja niepotrzebna.
Niepotrzebnie rozbudowuje grę o rzecz, którą można zastąpić innymi sposobami, np. chatem zewnętrznym, ircem albo wiadomościami grupowymi. Teraz, jak zmienili sposób organizacji wiadomości grupowej jest dużo łatwiej utworzyć wiadomość dla kilku osób, a później w międzyczasie kogoś dodać lub usunąć z grupy.
 

astrotaurus

Hrabia
Tyle że czat zewnętrzny czy wiadomości grupowe zasłaniają grę....
Czat gry jest jednak niebywale bardziej funkcjonalny i dlatego pchają się tam czeredy gaduł, więc opcja czatu grupowego byłaby fajna, bo ucywilizować się tego po prostu nie da. :)
 
Do góry