Czat mobilny - komentarze

-Destroyer-

Szlachcic
Dlaczego nie ma szeptu? Mamy wszystko pisać na globalu?

I jak odróżnić osoby które są na telefonie? Skąd mam wiedzieć czy ktoś dostał wiadomość, czy raczej jest na telefonie i jej nie dostał?
 

Solshine

Baron
Bez szeptu to bez sensu. Albo chociaz info - "ten gracz nie ma funkcji szeptu", żeby nie czekać na odzew na darmo.
 

-Destroyer-

Szlachcic
I czemu nie można wejść w perły gracza?

Bo na telefonie nigdy nie dali... tak jakby nie można było zajrzeć co kto ma i czy warto robić miejsce w znajomych. Na komputerze perły widać a na telefonie ktoś śmiesznie wymyślił że nie ma... a przecież i tak nie wbije póki nie zaproszę wiec co za problem na telefonie tak zrobić, żeby móc tylko podejrzeć...
 

Ferdinand

Baron
No ok, dodanie czatu na plus ale... dlaczego ten plusik musi być kulawy? Naprawdę programiści Inno nie potrafią dodać opcji szeptu na mobilku? Takie to zadanie trudne? :idiot: :idiot:
 

K3Y1

Szlachcic zagrodowy
Myślę, że dla wielu graczy mobilnych będzie to prawdziwe odkrycie i jest dla tych nie korzystających z pc chyba najbardziej potrzebna zmiana jeżeli chodzi o grę
 

Markiz.

Książę
Ja się cieszę że dodali czat na apce. Kulawy, bo kulawy, ale w końcu jest. Że nie ma szeptów? Niech się gracze cieszą, że dostali samochodzik na pilota/lalkę sterowaną, do których baterii nie można dokupić :)
Tylko patrzeć jak będą zbiory za diaxy na apce ... ale tylko z samych Pereł, bo tak się umyśli twórcom i/lub programistom.
"Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby"
 

mayder

Baronet
Myślę, że dla wielu graczy mobilnych będzie to prawdziwe odkrycie i jest dla tych nie korzystających z pc chyba najbardziej potrzebna zmiana jeżeli chodzi o grę

Najbardziej potrzebną zmianą na apce to możliwość zbiorów za diaxy, a co do czatu to bardzo dobrze że w końcu jest dodany tylko szkoda że okrojony, no ale przecież musimy mieć ma co narzekać :p
 

Blade1984

Książę
co jest z tym czatem że czasem całkowicie wyrzuca i pojawia się komunikat o braku połączenia? a cała gra poza tym normalnie działa
 
Do góry