Czas turniejów.

  • Rozpoczynający wątek Zieloony
  • Data rozpoczęcia

Do ilu dni skrócić czas turniejów PvP ?

  • Do 1 dnia

    Głosy: 0 0,0%
  • Do 2 dni

    Głosy: 0 0,0%
  • Do 3 dni

    Głosy: 5 50,0%
  • Do 4 dni

    Głosy: 1 10,0%
  • Do 5 dni

    Głosy: 0 0,0%
  • Do 6 dni

    Głosy: 0 0,0%
  • Zostawić obecną liczbę 7 dni

    Głosy: 4 40,0%

  • W sumie głosujących
    10

DeletedUser

Guest
Proponuję zmienić czas turnieju do max. 2-3 dni, bo nudne jest ciągle bicie i tworzenie nowych jednostek żeby zdobyć marne 5-10 medali.
Można by wtedy zmniejszyć czas między atakami.
Obecny system 7 dniowy jest nudny, czasochłonny i dodatkowo wydaje się na to więcej niż to warte.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czas turniejów.

zgadzam się z tym, według mnie również czas PVP jest zbyt długi ciągłe te tworzenie nowych wojsk jest strasznie monotonne, a jeszcze to atakowanie przeciwników przez tak długo
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czas turniejów.

Dodam tylko jeszcze, że czas produkcji chociażby wina jest też długi i drogi. Potrzebuje 18 wina, czyli 72h ciągłej produkcji. Zbyt duże koszta i czas jak na ten poziom. Gra staje się monotonna.
 

DeletedUser5

Guest
Odp.: Odp: Czas turniejów.

Dodam tylko jeszcze, że czas produkcji chociażby wina jest też długi i drogi. Potrzebuje 18 wina, czyli 72h ciągłej produkcji. Zbyt duże koszta i czas jak na ten poziom. Gra staje się monotonna.
Wino to początek gry, a już ciężko?
Proszę popytać graczy, którzy zdobyli wszystkie prowincje i odkryli wszystkie technologie, jak jest ciężko potem :)



Do autora tematu: albo ankieta, albo jutro temat zamykam.
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Odp.: Odp: Czas turniejów.

zbyt duże koszta? to ty chyba niewiesz jakie są później koszta ;d
18wina to jest nic.... ;D
jak bd miał do zdobycia 70biżuteri i wyżej wtedy pogadamy o kosztach ;D

co do samego tematu jesten na nie. czas jest dobry 7 dni w zupełności wystarczy i ani mniej ani wiecej.
 

DeletedUser625

Guest
Odp: Odp.: Odp: Czas turniejów.

Lepiej by było jakby turnieje potrwały 3-4 dni. Bo tak jak teraz jest to bez sensu ciągnie się nieuniknione. Jak już ktoś ma 30k a drugi pod nim ma 7k to ten drugi w życiu go nie dogoni. Tylko ten wygrywający będzie się nudził i nic więcej. :) Wiem coś o tym bo za każdym razem to ja wygrywam :D
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Odp.: Odp: Czas turniejów.

nie dogoni?
to chyba same lapsy masz u siebie na kontynencie ;P
u mnie raz koleś miał ponad 25k i cały czas mu rosło a ja dopieor zacząłem punkty zdobywać a zostało chyba 5 dni do końca turnieju i to ja wygrałem na 1 miejscu nie on ;P
nic trudnego ;D
 

DeletedUser625

Guest
Odp: Odp.: Odp: Czas turniejów.

Teraz było przemieszanie i nadal mi nikt nie może dać rady :)
 

DeletedUser740

Guest
ciekawe ile pkt masz w rankingu? bo jesli 60 k to juz bylbys drugi albo i trzeci u nas :) jest jedna osoba co ma ponad 100k pkt
(nie pisze o sobie)
kolega ma tez sytuacje na kontynencie ze ma ponad 60 k pkt a drugi za nim raptem 20 k i tak jest od dwoch dni ... wiec poco tak dlugi czas PvP ?
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie, zbędne czekanie - siostra ma 45k, a ja 30k punktów. Gracz na 3 miejscu ma 9k. Teraz tylko każdy czeka już od 2 dni na wyniki.
 
Do góry