Czas na serwerze, zbiórka, rabunek.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16730
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5324

Guest
Odświeżam temat z SIERPNIA - błąd, który pozwalał sąsiadowi na rabowanie zanim w moim mieście pojawią się zbiory, a który miał być naprawiony - występuje nadal... dziś w ten sposób komuś udało się coś u mnie ukraść... wczoraj koleżance to samo stało się na dwóch światach...
mam więc pytanie - czy to jednak zostało naprawione, czy tylko tyle, że obiecano naprawić?
 

DeletedUser11629

Guest
Odświeżam temat z SIERPNIA - błąd, który pozwalał sąsiadowi na rabowanie zanim w moim mieście pojawią się zbiory, a który miał być naprawiony - występuje nadal... dziś w ten sposób komuś udało się coś u mnie ukraść... wczoraj koleżance to samo stało się na dwóch światach...
mam więc pytanie - czy to jednak zostało naprawione, czy tylko tyle, że obiecano naprawić?

Naprawiono, jak twierdzi wyżej @Shelian
 

DeletedUser19146

Guest
A to ciekawe że akurat dziś znów pojawił się ten błąd, bo mi dziś FoE przestało działać na PC wogóle. Ciekawe czy te dwie rzeczy są jakoś połączone.
 

DeletedUser16730

Guest
A to ciekawe że akurat dziś znów pojawił się ten błąd

Błąd może być cały czas, jego specyficzność pozwala go wychwycić bardzo rzadko. Żeby go sprawdzić trzeba by się umówić z zaufanym sąsiadem żeby zaatakował i sprawdził czy i ile przed naszą zbiórką może nas obrabować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry