Czarny Piątek. Piątunio? Piąteczek?

Borisel

Hrabia
Dostałem dziś oszałamiającą ofertę - medale za 295 diaxów (zamiast 400) . Nawet nie napisali , ile tych medali jest - jest tylko tajemnicze słowo "gigantyczna paczka" . Dawajcie tu swoje oferty jakie odstaliście na ten oszałamiający dzień .
 

Natalia1984

Rycerz
A gdzie w ogóle są te oferty? Właśnie wróciłam z pracy, odpaliłam grę i dostałam ofertę tylko na jakiś pakiet dla gildii przy zakupie diamentów. I to już koniec black friday w FOE? Nowych ofert brak po pełnej godzinie a takie pakiety medali chętnie bym sobie wzięła na nowy świat... serio oferty na black friday były tylko od 9 do 15, jak każdy pracuje albo się uczy? To jakiś żart?
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
A gdzie w ogóle są te oferty? Właśnie wróciłam z pracy, odpaliłam grę i dostałam ofertę tylko na jakiś pakiet dla gildii przy zakupie diamentów. I to już koniec black friday w FOE? Nowych ofert brak po pełnej godzinie a takie pakiety medali chętnie bym sobie wzięła na nowy świat... serio oferty na black friday były tylko od 9 do 15, jak każdy pracuje albo się uczy? To jakiś żart?
co gdizne sie pojawia jakas
+faktycznie do 15
 
Do góry