Cotygodniowe/comiesięczne eventy [+]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser586
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślisz?

  • Tak, co tydzień

    Głosy: 13 29,5%
  • Tak, co miesiąc

    Głosy: 14 31,8%
  • Nie

    Głosy: 10 22,7%
  • Tak, ale nieco inaczej (napisz w poście)

    Głosy: 7 15,9%

  • W sumie głosujących
    44
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mogliby wprowadzić więcej pereł architektury a nie ''eventów''!
 

DeletedUser

Guest
Bardzo fajny pomysł z tymi eventami.
Według mnie powinno być to wprowadzone.
Ale mam nadzieje że np ten smok nie ukradnie mi monet i zaopatrzenia.
 

DeletedUser12534

Guest
dużo osób mówi/pisze o evencie w związku z Mistrzostwami w Brazylii - na Becie - testowym ponoć już jest.
więc pytanie dosyć proste czy i kiedy ma być normalnie takowy event związku z Mistrzostwami w piłce nożnej na na A,B,C etc............. ? :)
 

DeletedUser13512

Guest
Nie popieram . Ostatnio zagrałem w Goodgame empire i tam są eventy prawie każdego dnia. Panuje tam tak nieprzyjemny chaos ,że po 3 dniach zrezygnowałem . W FoE podoba mi się to ,że na eventy czekam z niecierpliwością . Jeśli już by coś zmieniać to może okrasić je historycznymi motywami .
 

astrotaurus

Hrabia
Czemu nie!
Takie pierdółki mogłyby sobie być. Na co dzień na ogół staczam tylko dosłownie kilka walk, motywuję (automatem!) co 3 dni, nie zbieram skarbów z kapitanem, mogę równie dobrze nie zabijać smoków.....
Są dni jednak kiedy obębnię dostępnych sąsiadów, wyhaczę jakiś sektor dla gildii, pozbieram skrzynek i jeszcze coś by się zmieściło w harmonogramie. :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser8110

Guest
Co prawda nie "eventu", ale jednak zostały dodane do gry mini linie zadań historycznych. :) Uznaję, więc pomysł za zrealizowany.
 

DeletedUser16810

Guest
Lepiej byloby jakby za pokonanie smoka wszyscy gracze ktorzy walczyli z tym bossem powinni dostawac skrzynie w ktorej by byly np. specjalne budynki,5 losowych planow perel,5 jednostek niezaleznych z epoki w ktorej gracz sie znajduje,koszary lotrow doboszow chorazych czempionow, diamentow i np. 50 punktow rozwoju w paczkach albo wiecej. To by pomoglo wszystkim graczom z tych pierwszych epok zelaza i sredniowiecza.
 

DeletedUser15227

Guest
Lepiej byloby jakby za pokonanie smoka wszyscy gracze ktorzy walczyli z tym bossem powinni dostawac skrzynie w ktorej by byly np. specjalne budynki,5 losowych planow perel,5 jednostek niezaleznych z epoki w ktorej gracz sie znajduje,koszary lotrow doboszow chorazych czempionow, diamentow i np. 50 punktow rozwoju w paczkach albo wiecej. To by pomoglo wszystkim graczom z tych pierwszych epok zelaza i sredniowiecza.

Nie chce nic mowić ale w średniowieczu nie było smoków...ostatniego załatwił Szewczyk dratewka :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry