[Inne] Cofnięcie zmiany z wersji 1.126

Czy jesteś za cofnięciem zmiany ustawiającej automatycznie oddalenie miasta na średnie?

  • Tak

    Głosy: 25 96,2%
  • Nie

    Głosy: 1 3,8%

  • W sumie głosujących
    26

bartekmod

Książę
Wersja 1.126, która wejdzie jutro wprowadza bezsensowną zmianę
  • Po powrocie do miasta z różnych obszarów gry oddalenie ekranu będzie automatycznie ustawiane na średni poziom.
Zaproponowane rozwiązanie jest z gatunku jak upierdliwie utrudnić życie Graczowi. Jest to mega wredne rozwiązanie, zmieniać coś, co działa dobrze.... Przed chwilą wprowadzili nowy poziom oddalenia, ale widać nie ma ułatwienia za darmo, teraz w zamian za to będzie się gnębić Graczy.

Postuluję, by po powrocie do miasta ustawiało poziom oddalenia taki sam, jaki był przed opuszczeniem ekranu miasta, taki który Gracz sam sobie wybierze.
 

DeletedUser19763

Guest
Strata czasu niczego nie cofną.
Jak duzo ludzi poprosi, to cofna, bo to jest bezsensowna zmiana. Ekran powinien byc tak jak gracz sobie ustawił a nie wracac za kazdym razem do przez Inno wybranego ustawienia. Jak ucieli ludziom poziomy pereł przez ta wyrocznie, tez to potem cofneli, wiec tym razem to jest duzo łatwiejsze do cofniecia.
 

DeletedUser14806

Guest
Mi się ta zmiana podoba i jestem za tym żeby została utrzymana. Mam prawo do własnego zdania i wyrażam je głosując na NIE.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19774

Guest
Mi tam to nie przeszkadza więc wstrzymam się od głosu
 

DeletedUser

Guest
ja takze nA TAK
nie po to smecilem i pisalem o zenujacym wygladzie na monitorze 4k zeby teraz zas wracac do tej usranej pixelozy;/
ja widze 2 opcje:

1. albo gra zapamietuje zoom jako kazdy gracz z osobna se ustawil
2. albo jest ustawiony na maxym alnie oddalony

i tak BTW najwiekszego zoomu - mozecie go jeszcze tak podrasowac o jakies 15% aby te 15% dalej oddalal.
 
Do góry