Codzienne wyzwania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19029
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19029

Guest
Cześć,

mam pytanie w związku z wyzwaniami codziennymi - czy mając stare konto, gdzie daaaaawno minęło się pierwsze epoki można jakoś otrzymać codzienne wyzwania? Czy jest to tylko dla nowych graczy?
 

DeletedUser19258

Guest
nie spieszcie się do codziennych zadań, ci, którzy ich nie macie, nagrody nie porywają, za to zadania powalają, żaden event nie dawał tego stopnia trudności zadania, jak te, co codziennie powinno się rozwiązywać. Prędzej, czy później gracze w ogóle przestaną zwracać uwagi na ikonkę z zadania codziennymi, bo nie dadzą rady ich wykonać, a to zniechęca:)
 

DeletedUser19258

Guest
wczoraj nie wykonałam zadania dziennego, do tej pory było ich w sumie 5 zadań dziennych. Coś mi się nie zgadza, powinnam mieć zaliczone 4 zadania, a mam tylko 3 zaliczone. Zginęło jedno zaliczone zadanie!!!!!!
Czy niezaliczenie zadania powoduje zjadanie zaliczonych zadań?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
wczoraj nie wykonałam zadania dziennego, do tej pory było ich w sumie 5 zadań dziennych. Coś mi się nie zgadza, powinnam mieć zaliczone 4 zadania, a mam tylko 3 zaliczone. Zginęło jedno zaliczone zadanie!!!!!!
Czy niezaliczenie zadania powoduje zjadanie zaliczonych zadań?
Masz napisane zaraz nad licznikiem zaliczonych zadań :)
Powodzenie +1, niepowodzenie -1
 

DeletedUser19258

Guest
dzałacie jak parabanki. Nie dość, że jedno zadanie nie zaliczone mam, to cofa zaliczone. Podwójna kara.
Świetny pomysł, może dla tego, kto to tworzył
Niech się sam bawi w zadania codzienne, ja się wypisuję. Spokojnie możecie mi zlikwidować tę ikonkę z ekranu
 

Von Grun

Wicehrabia
Bo to chodzi o to , że jak gonisz króliczka to jest zabawa. ;)
Takie pytanie mnie jeszcze nurtuje, jak nie podejmę wyzwania w jakimś dniu to też mi od paska odejmie jeden punkcik, czy nie?
 

kasia2389

Arcyksiążę
dzałacie jak parabanki. Nie dość, że jedno zadanie nie zaliczone mam, to cofa zaliczone. Podwójna kara.
Świetny pomysł, może dla tego, kto to tworzył
Niech się sam bawi w zadania codzienne, ja się wypisuję. Spokojnie możecie mi zlikwidować tę ikonkę z ekranu
Początkowo kasowało do zera.

Przyznam, że pomimo, iż wiedziałem jak to działa, to i tak jestem rozczarowany.
Pierwsza rzecz, to to, że na wszystkich światach są dwie identyczne opcje nagród do wybor, a druga to ilość i trudność zadań.
Jakaś dziwna rzecz, bo skoro ma być od 2-5 zadań w wyzwaniu to losowo powinna wypadać taka sama ilość 2, 3, 4, 5 a z moich obserwacji wynika, ze wyzwań 4 i 5 zadaniowych jest zdecydowanie więcej.

Takie pytanie mnie jeszcze nurtuje, jak nie podejmę wyzwania w jakimś dniu to też mi od paska odejmie jeden punkcik, czy nie?
Jak nie, jak tak.
 

DeletedUser16269

Guest
Mam dzis jako jedno z zadan zajmij sektor przez negocjacje mape mam skończona ale zadanie nie zalicza sie jak to obejść?
 

DeletedUser18356

Guest
gorzej jak musi zrobic zwiad prowincji, kótry idzie 2 dni
 

DeletedUser16269

Guest
Ludzie czytajcie ze zrozumieniem mape mam skończona całego świata
 

DeletedUser17038

Guest
Super zrobiłem produkcje 83 x 5min, 6 budynkami z kowalstwem bo na wiecej miejsca brak, żmudna robota a nagroda słaba
Obserwuje ze ostatnio nagrody to te najgorsze wcześniej było lepiej bo były te z najmniejszym %, ale to taki standard losowośći Inno i starzy gracze znają te numery.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19629

Guest
Niektóre zadania można o dupę rozbić.Gdy widzę takie jak -Ukończ 5 min.produkcję 60 razy od razu wychodzę.Dno !!!
 

DeletedUser20269

Guest
Ja olewam zadania tego typu :
Zaplać towary do skarbca i ukończ 10 konfliktów pokojowo.
 

DeletedUser19629

Guest
Zadania codzienne olewam gdy w grę wchodzi produkcja np: 60 x 1h. "Moderatorzy" niech je wykonują.
 

DeletedUser18917

Guest
Ja mogę narzekać jedynie na każdy dodatkowy element w grze.
Co równa się z kolejnym klkinięciem i dodatkowym czasem.
Samo urozmaicenie jest moim zdaniem dobre. To dla nowych graczy, weteranów to nie bawi.
Nic tu nie jest na przymus, więc nie robię, jeśli mnie nie interesuje, nie bawi lub nie mam czasu:haha:
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry