Codzienne wyzwania - komentarze

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
wrzucanie PR w perły w aplikacji mobilnej trwa o wiele, wiele krócej niż w wersji przeglądarkowej.

Nie bez powodu użyłem czasu przeszłego. Wiem, że obecnie trwa krócej. Chciałem tylko uzmysłowić, że argument, iż robienie X produkcji 5-minutowych zabiera mnóstwo czasu jest bez sensu, gdyż nie wymaga znowu tak wiele czasu (raptem parę sekund co minimum 5 minut), by mówić o zaniedbywaniu z tego powodu spraw życiowych (pójście do pracy chociażby).
Jako przykład podałem czynność, która w przeszłości naprawdę zabierała mnóstwo czasu, a mimo wszystko była wykonywana przez wielu graczy.
 

DeletedUser7795

Guest
@Zyleta1991 nie uważasz, że robienie produkcji 5-minutowej 55 razy to lekka przesada? Chodzi mi o ilość tych produkcji.
Najlepsza byłaby zamiana takich zadań na zadanie zbierz X zaopatrzenia.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
@Chodzonce Zuo nie uważam. Przy obecnych "standardach" (znaczy się, głównym nurtem, którym idzie większość) lekką przesadą byłoby 120 takich produkcji, dużą przesadą - 240.
Bardziej by mnie martwiło, jak już jan-maria-scyzoryk wspomniał, 40 produkcji 4-godzinnych czy 20 8-godzinnych, gdzie po prostu mogłoby braknąć dnia na wykonanie takich zadań.
 

DeletedUser7795

Guest
@Zyleta1991 w moim przypadku robienie tych 55 produkcji 5-minutowych nie ma najmniejszego sensu, bo przepadną mi PR z bazarów i boisk piłkarskich. Kowali nie mam gdzie postawić.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
@Chodzonce Zuo to już kwestia priorytetów. Dla Ciebie istotne jest zebranie PR z Bazarów, Boisk i innych o określonej godzinie, bez straty kilkudziesięciu minut, więc nie wykonujesz X produkcji 5-minutowej. Ktoś jest w stanie poświęcić powiedzmy 20 minut, 30 minut i wykonać 5-minutówki, wykonując zadanie, z którego być może dostanie wartościową nagrodę, albo przybliży go to do otrzymania takowej.
 

OliverJr.

Hrabia
Ja bym poprosił możliwość zdobycia ulepszenia cmentarza, nawet 5% szansę raz na tydzień :) Nagrody też moźna by urozmaicić bo w koło te same, może mniej PR a więcej budynków/ulepszeń
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18754

Guest
Jak już robię jakieś zadanie dzienne to dostaje tylko pr, więc dla mnie są one bez sensu i nie warte zachodu.
 

Fatherland

Książę
Żyleta robi krótkie serie ale wielokrotnie. Nie rozumie że ktoś może chciec robić to inaczej... Każdy zespol musi miec przynajmniej jedną silną prawą reke...

Mi krotkie serie nie odpowiadają, w dalszej perspektywie nie dają bowiem prawdziwego zadowolenia. Dzienne zadania to dno tej gry podobnie jak kilka innych aspektów ale to inny temat.
 

DeletedUser7795

Guest
Nic tylko siedzieć na FoE i robić te 5-minutowe produkcje :haha:
 

DeletedUser17201

Guest
Wyzwania robię tylko wtedy jak robią się same plus ewentualnie jak jest akurat coś co bym chciała i nie są za bardzo upierdliwe. 90x5 minut, to nie wiem co by musiałoby być nagrodą żeby mi się chciało.
Tygodniowa w ogóle jest o kant potłuc i nijak mnie nie motywuje do babrania się w tym przez cały tydzień.
A na jedynym świecie, na którym by mi mogło zależeć, czyli tam gdzie mam miasto z brązu, nie mam możliwości robienia codziennych wyzwań, bo całkowicie idiotycznie postanowiono, że w brązie nie będzie, bo nie. W ogóle coraz bardziej ten brąz się robi tutorialem (swoją drogą ciekawa jestem ile osób zauważyło, że dodali budynek produkcyjny w brązie za diamenty?)...
 

Mirko69

Rycerz
Zgadzam się, że nagrody z codziennych zadań są kiepskie. Niewspółmierne czasem do wysiłku i nakładu. Dobosz, chorąży, motywacja czy 10 pkt a dlaczego nie ma medali,diamentów? Piszecie o super nagrodach to może by tak czasem jakąś działeczkę budowlaną dali. podobnie w wyprawach. relikty to powinno być COŚ. 5% procent szans i w rezultacie losujesz jakiś badziew.
Ktoś napisał ,, nie musisz tego robić,,. To są uwagi moje i innych do gry a nie do kogoś personalnie. Odpowiem w podobnym stylu. Nie musisz tego czytać.
 

DeletedUser17038

Guest
Codzienne wyzwania = zręczność kowalstwa na najwyzszym poziomie.
Myslałem że 55razy 5min to rekord a dzis znów mnie zaszkoczyli ;) 83razy 5min, czekam na ponad 100 przeciez co to dla graczy, posiedza godzine dłużej ;)
 

DeletedUser17201

Guest
A co robić w tej wspaniałej epoce? :D
No właśnie - kiedyś się robiło to samo co w pozostałych :p
Kiedyś - jak nie było wypraw i dało się wpłacać pr w cudze perły.
A teraz jeszcze zlikwidowali walki w brązie, praktycznie zablokowali eventy (zawsze są zadania, które uniemożliwiają przejście dalej - a w karnawałowym to już szczyt - zadanie z alternatywą - ani jednej, ani drugiej opcji nie da się zrobić), wyzwań codziennych nie ma.

Ale ja to traktuję jako wyzwanie - mimo kłód rzucanych pod nogi przez Inno i tak osiągnę cel :p
 

DeletedUser4282

Guest
Zgadzam się, że nagrody z codziennych zadań są kiepskie. Niewspółmierne czasem do wysiłku i nakładu. Dobosz, chorąży, motywacja czy 10 pkt a dlaczego nie ma medali,diamentów? Piszecie o super nagrodach to może by tak czasem jakąś działeczkę budowlaną dali. podobnie w wyprawach.
Ja analizuje czy mi się opłaca robić zadanie bo czasem nagroda jest wata wysiłku a czasem nie.W codziennych wyzwaniach sporadycznie nagrodą są medale. Diamenty i rozszerzenia terenu na pewno nie będą nagrodą w codziennych wyzwaniach bo to było by zbyt łatwe i nie opłacalne dla producenta gry.
Wyjaśniło się czemu zestaw japoński był w codziennych wyzwaniach co jakiś czas.( więcej o tym jest w temacie Co piszczy w trawie piszczy)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry