Co z chamstwem ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3255
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3220

Guest
No i kto Ci ma to naprawić? Siorprajs?
Kiedy wszedł system wiadomości? Od kiedy wiadomo, że działa nieprawidłowo odnośnie funkcji Ignoruj? Naprawdę aż tyle czasu potrzeba na zorganizowanie tej opcji, że Gracze muszą się aż tego dopominać?
 

DeletedUser

Guest
Hmmm zapytany chyba byłeś o to jak często (tak stwierdziłeś) sie psuje. A odpowiedziałeś, ze zgłosiłeś dawno do supportu. Ignorowanie jest zepsute cały czas, od czasu nowego systemu wiadomości. Wiec zepsuło sie raz (a nie wiele razy) i do tej pory nie jest naprawione :)
.... no ale problem został zgłoszony i takie tam sralis mazgalis :p

Kiedy wszedł system wiadomości? Od kiedy wiadomo, że działa nieprawidłowo odnośnie funkcji Ignoruj? Naprawdę aż tyle czasu potrzeba na zorganizowanie tej opcji, że Gracze muszą się aż tego dopominać?
wg najnowszych trendów odpowiedź na czytelne pytanie może wyglądać jak chińska przypowieść :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15227

Guest
Kiedy wszedł system wiadomości? Od kiedy wiadomo, że działa nieprawidłowo odnośnie funkcji Ignoruj? Naprawdę aż tyle czasu potrzeba na zorganizowanie tej opcji, że Gracze muszą się aż tego dopominać?

Jeszcze nie spotkałem gry w ktorej programiści reagowali by natychmiast na takie bądź co bądź drobne błędy. Maja swój grafik zajęć i idą zgodnie z lina...takie zboczenie zawodowe :D

//PablooS
Akurat nikomu z Ex-Teamu o tym pisać nie musisz (już dobrze o tym wiedzą ;)), Ash dobrze wie, jak działa ekipa tej gry i jak długo trzeba czekać na jakąkolwiek rzecz, a to że pisze inaczej to trzeba jej zapytać dlaczego to robi.

///Kozietul
Ash ma taka sygnaturkę jak ma. Gdyby była taka jak moja to bym użył określenia "gracz". Reasumując użycie "EX" było związane tylko z sygnaturka. Kazdy gracz dobrze wie jak pracują programiści :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3220

Guest
Jeszcze nie spotkałem gry w ktorej programiści reagowali by natychmiast na takie bądź co bądź drobne błędy. Maja swój grafik zajęć i idą zgodnie z lina...takie zboczenie zawodowe :D
Natychmiast mówisz? A to ile minęło czasu od wejścia nowego systemu wiadomości? :)
 

DeletedUser15227

Guest
Natychmiast mówisz? A to ile minęło czasu od wejścia nowego systemu wiadomości? :)

Sporo minęło...ale jako EX wiesz dobrze jak to jest :p.
Brak ignora dla mnie nie stanowi aż takiego problemu. Większym problemem jest dla mnie choćby brak możliwości wrzucania paczek PRow w perły z poziomu aplikacji mobilnej. To jest dopiero problem :D
 

DeletedUser3220

Guest
Sporo minęło...ale jako EX wiesz dobrze jak to jest :p.
Brak ignora dla mnie nie stanowi aż takiego problemu. Większym problemem jest dla mnie choćby brak możliwości wrzucania paczek PRow w perły z poziomu aplikacji mobilnej. To jest dopiero problem :D
Problemów jest dużo, jednak nachalność niektórych Graczy i brak możliwości ich zignorowania jest aż śmieszna. Olać wiadomość - też mi rada. Po to jest ignorowanie, żeby nie musieć w ogóle takiego dziadostwa oglądać.
 

DeletedUser3

Guest
Filmiki z Misiów i innych Dni Świra można wstawiać w odpowiednim dziale. Całą wymianę postów wokół tego elementu usunąłem. Proszę o trzymanie się tematu.
Thx.
 
Status
Zamknięty.
Do góry