Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

Feandil

Wójt
Tak sobie paczam na anglojęzyczną wiki FoE i na kolejny event:
Quest 34: (...) and "Infiltrate 3 sectors"

Nie ma tu żadnego "or". W takim przypadku koniecznie muszę iść dalej z mapą (no, niektórzy to wręcz nie mają gdzie), żeby wykonać zadanie? Czy coś źle rozumiem?
 

dawid17612

Hrabia
źle rozumiesz

są 3 sposoby aby przejść ta misje :
1. przeszpieguj sektor, czasem nie oznacza to odkrywania nowych prowincji wystarczy wejśc w odkrytą prowincje i na wrogei wojsko klikasz szpieguj.
2. jak dobrze pamietam jeżeli masz ukończone wszystkie sektory z swojej epoki powinno zaliczyć odrazu, czasami pisze przeszpieguj 3 sektory w konkretnej prownicji.
3. mozesz mieć juz zrobioną całą mapke i zaliczy zadanie odrazu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Feandil

Wójt
Póki co jestem na mapie dwie epoki do przodu i zwyczajnie nie mam ochoty iść dalej. Bo po co? Więc tylko opcja nr. 2 byłaby do uznania - z tych, co wypisałeś.
 

Feandil

Wójt
Przy misjach "wpłać towary do Skarbca" zwykle jest LUB uzbieraj ileś tam (z budynków, handlu, itp.). To pewnie opcja dla bez- i gildyjnych. Choć i tak wolę zbierać, niż wpłacać - Arka i kilka innych budynków starczą na wpłaty.

Ale żeby przymuszać kogoś do pójścia dalej z mapą (poza swoją epokę), żeby szpiegować sektory? Tego nie kumam. Dlatego pytam, czy a nuż źle rozumiem to zadanie, czy da się to jakoś obejść (np. punkt 2 i 3 z tych, co napisałeś).
 

dawid17612

Hrabia
wszystko zależy jak będzie dokładnie sformułowane pytanie przez FOE, bo te ich tłumaczenia sa czasem tragiczne.
a Opcji lub nie mialem, i musiałem wejśc do gildi
 

OliverJr.

Hrabia
Póki co jest tak jak Feandil napisał, zadanie 34: ukończ produkcje 4h x razy lub wydaj srebrniki i przeszpieguj 3 sektory
 

piotresz

Hrabia
Od jutra na Becie Wioska Mogołów.
Glówna nagroda ma dawać 30PR więc zbiór można ładnie połączyć z Galaktyką
1626183710018.png
 
ratusz daje surowce kiedy jest połączony z budynkami do dyplomacji z możliwością produkcji kasy

a połączenie reszty dyplomacji do ratusza dodaje więcej dyplomacji
 

piotresz

Hrabia
Jesień średniowiecza
But before you begin, remember that researching the technology Higher Education (late Middle Ages) is necessary in order to unlock the Cultural Settlement Mughal Empire.
 
Do góry