Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia
Na becie pojawiło się takie cudo, które jest budynkiem pokazującym ile do jakiego eventu zostało czasu oraz jakie postępy uczyniliśmy w poprzednich eventach. Po angielsku będzie się to zwało Event Hub. co można spolszczyć jako Centrum Wydarzeń. Przy okazji na becie niebawem zawita event piłkarski.

Swoją drogą, ciekawe jestem czy zadaniem tego cudeńka będzie tylko pokazywanie nadchodzących eventów, czy też funkcje jego będą bardziej przydatne poza wrażeniami estetycznymi?


Event Hub Pier.jpg
 

mastika

Wicehrabia
A mnie się podoba i wizualnie (będzie się cacy komponowało z winnicą) i 25 surki + 10 PR z 5x4 też jest całkiem ok. Poza tym daje więcej szczęśliwych mordek niż darmozjadów, więc też się skalkuluje mniej rozwiniętym zawodnikom :)
 

DonBeker

Baronet
Wyszło dzięki temu dlaczego następny budynek eventowy ma bonusy do obrony...

...choć patrząc na nagrody za to pvp to większego zainteresowania raczej nie ma co się spodziewać.
 

Markiz.

Książę
Wyszło dzięki temu dlaczego następny budynek eventowy ma bonusy do obrony...

...choć patrząc na nagrody za to pvp to większego zainteresowania raczej nie ma co się spodziewać.

Uważam, że sama kwestia dodatkowej rywalizacji pomiędzy graczami spowoduje bardzo duże zainteresowanie. Nagrody zdobywa się w innych "miejscach" tej gry ;)
 

DonBeker

Baronet
Nie sprawdzałem jak to tam dokładnie wygląda...ale jak walka w tych arenach będzie powodować stratę wojsk, to wielkiej przyszłości nie widzę. Jedynie przy "darmowych" podejściach widzę jakiś potencjał.
 

piotresz

Hrabia
Nie sprawdzałem jak to tam dokładnie wygląda...ale jak walka w tych arenach będzie powodować stratę wojsk, to wielkiej przyszłości nie widzę. Jedynie przy "darmowych" podejściach widzę jakiś potencjał.
Jasne, najlepsze są walki z włączoną nieśmiertelnością.
Pełna satysfakcja :mad:
 

Markiz.

Książę
Na podstawie czego będą obliczane punkty za pokonanie moich trzech potencjalnych przeciwników, z których mogę sobie wybrać jednego do walki?
Czy po zakończonej wygranej walce, losowani są wszyscy trzej potencjalni przeciwnicy "od nowa" czy tylko jeden?
Czy po zakończonej przegranej walce, losowani są wszyscy trzej potencjalni przeciwnicy "od nowa", tylko jeden czy nadal mam wybór z tej samej trójki?
 

kasia2389

Arcyksiążę
1. Program w sobie tylko znany sposób podaje punkty do zdobycia/straty za walkę, punkty te są widoczne w propozycjach przeciwników:
1622104492036.png1622104714780.png

2. Wszyscy, co nie znaczy, że nie mogą się powtórzyć.
3. Wszyscy, co nie znaczy, że nie mogą się powtórzyć.

Raz na dwie godziny można bezpłatnie wylosować nowych przeciwników:
1622104830572.png
 
Do góry