Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia
Nowa epoka, jest też już event archeologiczny. Do zgarnięcia diabelski młyn w dwóch odsłonach - oba dające bonus dla armii atakującej. Oczywiście atak i obrona.
 

OliverJr.

Hrabia
Super, pytanie ile trza diaksów aby postawić oba. Jak się oleje zbieranie nagród dziennych tylko same posążki i te co otwierają mini zadania to może nie będzie aż tak dużo
 

Borisel

Hrabia
Czyli wygląda na to że dragon to lepsza wersja działa z przyszłości - jeśli ta umiejętność jest tym co myślę (ignoruje nawet "Lot") to chyba wiadome jaka jednostka będzie używana w tej epoce . I chociaż te jednostki wyglądają jak jednostki wojskowe a nie jak narzędzia górnicze z asteroidy ...
 
Czyli wygląda na to że dragon to lepsza wersja działa z przyszłości - jeśli ta umiejętność jest tym co myślę (ignoruje nawet "Lot") to chyba wiadome jaka jednostka będzie używana w tej epoce . I chociaż te jednostki wyglądają jak jednostki wojskowe a nie jak narzędzia górnicze z asteroidy ...
ja na latające stawiam, 30% z umiejętności + AO, zanim się przeciwnicy ruszą, to już będą martwi
 

Markiz.

Książę
A mnie się wydaje, że " (Ignores most defensive skills and terrain.) " oznacza iż "skill" o nazwie "lot" ignorowany nie będzie.
Poczekajmy na info od osób, które spróbują w walce poszczególne jednostki.
 

Cramper

Szlachcic zagrodowy
potęzny strzał to potezny strzał .. bedzie kłaść wszystko tak samo jak kosiło działo kinetyczne z tym ze działo miało dodatkowa funkcje "przeladowanie" czyli wystrzał co drugą ture
ot taka roznica.

btw. nie moge sie doczekac jak nowa epoka juz zagosci na nasze serwery ;)
 
Do góry