Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

Fatherland

Książę
Perła będzie droga ;)
Po 900 sztuk z każdego...

Na razie szansa na 20lvl to 25% na pojawieniem się Tajemniczego Odłamka (trzy poziomy nagród jak w reliktach) w Osadach Kulturowych. Działa na zasadzie Reliktów na WG. Z tą różnicą, że odnawia się co 4h.... Więc co 4h jest szansa że pojawi się jakaś nagroda w Osadach Kulturowych... kolejny tiktak od foe wprowadzają xD
 

hddk

Hrabia
To mamy 6 prób dziennie, czyli 42 tygodniowo, z szansą 25%, czyli 10,5 reliktu na lvl 20.
Przy ŚR mamy 64 próby tygodniowo, z szansą 20%, czyli niecałe 13 reliktów na lvl 20.
Jeżeli te nagrody będą podobne, to uwzględniając koszt podnoszenia perły, będzie ona raczej średnia.
 

Markiz.

Książę
Jeśli w tych odłamkach mają się pojawiać takie nagrody jak w reliktach, to chyba mija się z celem stawianie tej perły. Biorąc pod uwagę, że gros ludzi ma już większość osad zrobionych, a zanim się nowe będą pojawiać, to trochę czasu minie.
Trzeba będzie "na siłę" odpalać jakąś osadę, żeby odłamki zbierać - dla mnie bez sensu.
 

Persarum Rex

Zablokowany
Dzięki umknęlo mi. Ciekawe jak ktos jest w pasie asteroid i nie ma wymaganej ilosci marsjańskiej rudy skad weźmie wie ktoś?
 
Ostatnia edycja:

Markiz.

Książę
Zapewne weźmie z syntezatora marsjańskiej rudy, który można w mieście postawić. Ewentualnie poczeka na zbiory z KT ;)
 

Ferdinand

Baron
Tak naprawdę cała pula nagród z koszyka rzadkich jest... lipna. Środkowy zestaw najlepszy ale moim zdaniem perła z tej epoki powinna zapewniać więcej, zwłaszcza że utrzymuje się trend co raz droższego ulepszania nowych pereł. Na ten moment nie przekonuje mnie by ją w ogóle budować, Inno zafundowało kolejną klikaninę, tym razem w osadach
 

Borisel

Hrabia
No żeby relikty z niższą jakością zawierały najlepsze nagrody niż relikty wyższych jakości . Coś mi to przypomina ? Już od dawna bardziej się cieszę z srebrnych reliktów w WG - tam chociaż nazbieram 20 pr , jakieś plany i towary niż ze złotej pieprzone ogniska czy medale ...
 
Do góry