Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

hddk

Hrabia
Pokazuje nagrodę za miejsce, co nie znaczy że gildia ją musi otrzymać na koniec turnieju :) Tu i parę postów dalej:
https://forum.beta.forgeofempires.c...feedback-guild-battlegrounds.10852/post-90822

W każdej lidze są raczej niewielkie różnice między miejscami. A to dlatego że najpierw ustalono minimalną i maksymalną ilość koron i fragmentów do zdobycia, od 8 miejsca w brązie po 1 miejsce w diamentowej i potem to podzielono na 40 części (5 lig po 8 miejsc).
https://forgeofempires.fandom.com/wiki/Guild_Battlegrounds#Battleground_Rewards

Jeśli gildia będzie kończyć na dolnych pozycjach, będzie spadać do niższej ligi. Tam z kolei będą gorsze nagrody indywidualne. Ogólnie cel jest taki, by gildia nie tyle się biła o lokatę w rankingu dla ciut lepszej skrzynki, co o awans do wyższej ligi :)
 

DeletedUser2427

Guest
nie wiem gdzie o to zapytać da sie zmienić hasło do konta w grze? Co do tej sprawy znalazlem tylko jakis post sprzed 7 lat i się nie dało, to może teraz coś się zmieniło
 

DeletedUser18808

Guest

Update to 1.166
 

DomLuk

Wójt
"Aktualizacja do wersji 1.166 odbędzie się 25 listopada 2019 r. "
Ciekawe u Nas nawet informacji o tym nie ma.
 

DomLuk

Wójt
Następny event beta to powtarzający się już Futbol Amerykański:

Olympic Treasury poz.10
prntscr.com/qabjpl

Jest też do zdobycia z eventu wcześniejszego czyli budynek i ulepszenia Kolosa.
 

hddk

Hrabia
Na Becie dodano dwa przedmioty, które będą dostępne wyłącznie u Handlarza Antykami (na półce oraz na aukcjach):

1. ulepszacz Świątyni Wiedzy (już tu była o tym wzmianka). Na poziomie 2 świątynia da 2 PR, rozmiar bez zmian, 2x2 :) Cena na półce: 40.500 monet + 30 klejnotów.

index.php


index.php


2. zestaw wyboru (podstawa / ulepszacz) nowego budynku - Wystawy Sztuki. Budynek ma 8 poziomów, wielkość 4x4, na maks. poziomie da monety, a po motywacji młotki, 25 towarów i 10 PR. Cena 1 zestawu na półce: 28.000 monet + 63 klejnoty.

index.php

index.php
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser20434

Guest
Po Forge Bowl czeka nas event związany z Dniem Świętego Patryka
jest już całkiem dużo grafik z tym związanych
 

DeletedUser20434

Guest
Zaczynają pojawiać się grafiki związane z Epoką Kosmiczną: Ceres
na chwilę obecną pokazane są nowe bonusy dla pereł
 

piotresz

Hrabia
Jutro rusza event Świętego Patryka
Szykuje się coś nowego
 

DeletedUser18396

Guest
Jako że "nie mam uprawnień" do komentowania wprowadzonych aktualizacji, skomentuję tutaj: bardziej nieczytelnego drzewka nie dało rady zrobić? Czemu zawsze musicie ulepszać to, co dobrze funkcjonuje, zamiast dodawać nowe rzeczy? Pierwsze co, to widzę "wydaj diamenty". Jeśli to miało zostać wyeksponowane, to wam się udało... Było dobrze, czytelnie, ludzie byli przyzwyczajeni do drzewka. Gram ponad 2 lata i właśnie zostałam mocno zniechęcona do dalszej współpracy ;/ A szkoda, bo chciałam dotrzeć do Marsa. Tylko że teraz nawet nie wiem, jak się do tego zabrać.
 

DeletedUser212

Guest
Nowy event Św. Patryka
No cóż dadzą nam wielkogabarytowego potwora i w dodatku pracochłonnego.
Event zrobi się jako kolekcjonerski, bo na ustawienie te monstrum co nam oferują nie ma szans, po prostu nie ma gdzie.
 

DonJon

Rycerz
Jako że "nie mam uprawnień" do komentowania wprowadzonych aktualizacji, skomentuję tutaj: bardziej nieczytelnego drzewka nie dało rady zrobić? Czemu zawsze musicie ulepszać to, co dobrze funkcjonuje, zamiast dodawać nowe rzeczy? Pierwsze co, to widzę "wydaj diamenty". Jeśli to miało zostać wyeksponowane, to wam się udało... Było dobrze, czytelnie, ludzie byli przyzwyczajeni do drzewka. Gram ponad 2 lata i właśnie zostałam mocno zniechęcona do dalszej współpracy ;/ A szkoda, bo chciałam dotrzeć do Marsa. Tylko że teraz nawet nie wiem, jak się do tego zabrać.
Ty tak na serio?
Co jest niby takiego strasznego w tym drzewku dla Ciebie?
 

Iselut Soldar

Wicehrabia
Tylko że teraz nawet nie wiem, jak się do tego zabrać.

Że drzewko jest za jasne, to ok. Że rozwleczone, też to widać. Że ogólnie takie nijakie (nie licząc pięknych grafik) - jasne. Ale nie zmieniło się nic, co mogłoby wpłynąć na zasady rozwoju. Niezmiennie wpłacasz punkty, sprawdzasz ile kosztuje wykupienie technologii, a potem ją wykupujesz. Nie wprowadzili płatności po 1 punkcie, 10-krotnego potwierdzania chęci wykupienia technologii, ani nie zablokowali drzewka nagłymi technologiami tylko za diamenty. Jakaż to trudność pojawiła się wraz ze zmianą stylu?
 

hddk

Hrabia
Przy odpowiedniej strategii od początku eventu, masie cierpliwości i godzinach klikaniny podobno się da :) Jak ktoś jest fanem siedzenia i robienia w kółko osad na czas, to ten event będzie dla niego :)
 
Do góry