Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

Borisel

Hrabia
Really ? ;/ Po kiego diabła ten % zaopatrzenia - mało tych budynków co mają ten lipny bonus ? Już prędzej lepszy byłby bonus do monet (co zresztą mało który budynek ma ten bonus - większa przewaga jest do zaopatrzenia) lub więcej towarów . No cóż - już mam zrobione miejsce na młyn więc bądź co bądź to się pojawi u mnie . Jednakże chyba trzeba uświadomić twórcom gry, że % zaopatrzenia nie jest jakoś wybitny
 
Really ? ;/ Po kiego diabła ten % zaopatrzenia - mało tych budynków co mają ten lipny bonus ? Już prędzej lepszy byłby bonus do monet (co zresztą mało który budynek ma ten bonus - większa przewaga jest do zaopatrzenia) lub więcej towarów . No cóż - już mam zrobione miejsce na młyn więc bądź co bądź to się pojawi u mnie . Jednakże chyba trzeba uświadomić twórcom gry, że % zaopatrzenia nie jest jakoś wybitny

% do monet też jest bez szału. Ogrom budynków dostarcza spore ilości monet dodatkowo. Z dwojga złego po stokroć wolę bonus do młotków.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
W walce między bonusem do monet czy też zaopatrzenia jest zależność w jakiej epoce się jest czy też ile się gra. Zaopatrzenie wygrywa w kontach młodszych czy też rozwijanych. Monety w kontach którym wszystko jedno bo je chociaż można zmienić na punkty rozwoju.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A jaka różnica jest w miliardzie czy milionie jak tego nie wydam :shame:

Ja bym wolała inny bonus jako opcja najlepsza :haha:
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A niby dlaczego nie wydasz? Gdybym miał tyle młotków co monet (w przybliżeniu) to robiłbym dużo więcej zadań powtarzalnych "(nie)urodzinowych". A tak to mi szkoda, bo monet zostanie, a młotków zabraknie.
Nie jest to możliwe jak liczyłam w moim przypadku.
I już nawet nie pamiętam dokładnie ale w pasie zadanie wydaj x monet x zaopatrzenia nie istnieje :\
 

Markiz.

Książę
Jeśli nie istnieje, to czas najwyższy zmienić epokę na Pas Asteroid i nie przejmować się takim zadaniem - dzięki za podpowiedź ;)
 
Ostatnia edycja:
Czyżby nadchodził kres grania za darmo: FoE Plus Forum Beta
Dodatkowo oznaczą tych płacących, tak by broń Boże nie wtapiali się w tłum biedoty grającej za darmo? Czas pokaże co z tego wyjdzie ale już czuje iż powoli tak jak w każdej innej "darmowej" grze czas gry bez wydawania realnej kasy się skończy. Chyba że pozycja chłopca lub dziewczynki do bicia przez tych płacących komuś odpowiada
 

midh

Wójt
szczerze mowiac mi jakis zdroworozsadkowy abonament w ogole by nie przeszkadzal, pod warunkiem oczywiscie ze mialbym z niego jakies wymierne korzysci
 

Markiz.

Książę
Mi również nie przeszkadza, że niektórzy gracze wpłacą sobie realne pieniądze i dostaną za to "złotą ramkę".
 

midh

Wójt
Mi również nie przeszkadza, że niektórzy gracze wpłacą sobie realne pieniądze i dostaną za to "złotą ramkę".
najbardziej wymierny wydaje mi sie paradoksalnie czas :) 100 % przyspieszania np. - perel, osad, bud,eventowych itd itd i za to moglbym zaplacic kilkadziesiat zlotych miesiecznie :))
 
Na razie tylko złota ramka i parę drobiazgów. Potem? Popatrzcie co stało się z wieloma grami gdzie tak się właśnie zaczynało. Zresztą daleko szukać, Good Game Empire, nie grałem, ale słyszę jaki piękny twór P2W wyrósł.

Ponadto wcale mnie dziwi taki kierunek działań, te farmy diamentów nie pozostały nie zauważone. Serwery za darmo nie działają.
 

bartecki6

Szlachcic zagrodowy
Jedyne co w FOE mogłoby stać się P2W to GVG. Głównym elementem gry jest jednak rozwijanie miasta, na które wpływ ma tylko właściciel. Jeżeli nie dodadzą możliwości plądrowania bez ograniczenia raz/24 h to nie ma się czym przejmować.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jedyne co w FOE mogłoby stać się P2W to GVG. Głównym elementem gry jest jednak rozwijanie miasta, na które wpływ ma tylko właściciel. Jeżeli nie dodadzą możliwości plądrowania bez ograniczenia raz/24 h to nie ma się czym przejmować.
Opcja rabowania nic nie dałaby. Bo można grać bez budynków możliwych do zrabowania.
Ja osobiście z chęcią przyjmę nowe propozycje wydania diamentów które byłyby dla mnie korzystne.
 

hddk

Hrabia
Nie demonizowałbym na razie FoE+. Póki co screeny z przecieków pokazują, że szału nie ma :) Jedyne co to pasek mieszczący 250 PR zamiast 100, co i tak jest niewielką zmianą. Poza tym jakiś bonus w postaci paczki towarów i bonus do młotków i monet... Oczywiście to na razie przecieki i ostateczny kształt oferty może się zmienić nie raz i nie dwa :)
Mnie rankingi i tak nie kręcą i jak ktoś wydaje kasę na diaksy czy kasę na FoE+ to jego sprawa. W interakcji gracz-gracz wiele to nie zmienia, nie widzę tu wielkiego P2W, bo nie wiem czym miałoby być to "W" :) I tak po pewnym czasie dochodzi się do stanu, kiedy miastem bardziej się jedynie administruje raz czy dwa na dobę i odrabia pańszczyznę niż rzeczywiście gra i rozwija :)
 
Ostatnia edycja:

Arisei

Baron
Będzie przynajmniej czym pohandlować u handlarza antykami, podobnie zreszta jak z winnica z ostatniego eventu ;)
ej to swietny budynek zwlaszcza u sasiadow szczegolnie z tymi chyba fioletowymi co pr daja... fajne zbiory, a wlasne rzeczywiscie poszly do handlarza :D

w tym foe plus jeszcze sie cos dostawalo co tydzien, i zbiory mozna bylo zbierac jednym kliknieciem tak jak teraz za diaxy ale w sumie nic specjalnego.
 

Marik

Książę
nie za bardzo rozumiem, to jest dodatkowe pvp? Mylący jest ten tekst, że trzeba wystawić armię obronną niezależną od obrony miasta
 

Marik

Książę
Aaaa to pomysł jest spoko, dzięki za info, myślałem że te ograniczenia dotyczą ataków na sąsiadów
 
Do góry