Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
"osiagniecie":

- wdrap sie na k2.

nagroda: 100 000 000 000 000 000 000 PR / doba przez tydzien :D

ciekawe kto by sie skusil :D?
 

DeletedUser16965

Guest
ciekawe kto by sie skusil :D?

to chyba pytanie retoryczne ;)

02-mammut-pfeil-jpg--e32fd6e44c2e167b-.jpg
 

Atli

Hrabia
Hmmm. Zaintrygowało i zaciekawiło mnie to, na dwoje babka wróżyła co z tego upichcą. Skłaniałbym się do GvG :-)
 

OliverJr.

Hrabia
To może być też coś w rodzaju ekspansji, mini miasto z dodatkową mapą do podbicia hmm. Raczej nie dadzą epoki wikingów po wirtualnej...
 

DeletedUser

Guest
to mi wyglada na taki sam syf jaki zrobili w elvanarze
tam rozbudowujemy miasto dodajac do niego nowe rasy z kazdym rozszerzeniem

to mi wyglada na cos takiego samego tylwe ze zamiast wrozek, krasnali etc mamy wikingow...
 

bartekmod

Książę
na event to nie wygląda, jak tam nawet Ratusz jest...
może to być mapa wirtualna, teraz zrobiliśmy Amerykę a są naniesione eurazja, Grenlandia i Antarktyda więc stawiałbym na Grenlandię
ewentualnie uzupełnią na pierwszym kontynencie białą mgłę, to chyba by było rozszerzenie kolonialnej wtedy, w postępowej Skandynawia jest otoczona białą mgłą, gdzie miejsce to pasowałoby do wikingów (lecz już czasy za późne się wydają), białe mgły w późniejszych epokach też wciąż są, ale to na pewno nie są czasy wikingów
 

DomLuk

Wójt
Według mnie bedzie nowe miasto dodatkowe czyli popłyniemy na inną wyspe i bedzie przełaczanie miasta plus nowy typ walk.
Dobre dla starych graczy bo z nowym miastem raczej nic się nie buduje tylko podnosi poziomy wiec jak by to było odrebne to spoko inaczej nie widze bytu racji tych Wikingów.
Tyle co wiadome ze to jakas odrebna nowa epoka i nie wygląda na event a reszta to domysły graczy.
 

schwimmen

Wójt
No tylko my idziemy dalej w przyszłość, a dostajemy budynki wzorowane na wcześniejszych epokach.
Mogliby robić te budynki bardziej nowoczesne czysto do eventów, nowych epok.
I pewnie się za szybko nie dowiemy co będzie z tymi wikingami.
 

HuanMing

Książę
No tylko my idziemy dalej w przyszłość, a dostajemy budynki wzorowane na wcześniejszych epokach.
Mogliby robić te budynki bardziej nowoczesne czysto do eventów, nowych epok.
I pewnie się za szybko nie dowiemy co będzie z tymi wikingami.

A mnie się właśnie podobają, szczerze wolę budynki wzorowane na wcześniejsze epoki niż te pseudo nowoczesne, neonowe i kolorowe :)
 

DeletedUser11629

Guest
Wygląda, że Vikingowie tymczasowo przypłyną do nas na event zimowy i odejdą, zanim stopnieją lody ;) Takie są domysły graczy na becie. I wolałabym, żeby tak właśnie było, niż użerać się znowu z jakimś portem i ciągłą produkcją niewymienialnej surki...
 

HuanMing

Książę
A ja bym wolała zatrzymać Vikingów :) Ładne budynki, zimowe, klasyczne i w ogóle :) A nie wydaje się graczom na becie, że to trochę za dużo zachodu (ilość budynków, surowce, itp.) żeby było to chwilowe?
 

DeletedUser11629

Guest
A ja bym wolała zatrzymać Vikingów :) Ładne budynki, zimowe, klasyczne i w ogóle :) A nie wydaje się graczom na becie, że to trochę za dużo zachodu (ilość budynków, surowce, itp.) żeby było to chwilowe?
Gracze na becie snują różne domysły, ale niby jak to sobie wyobrażacie? WP, a potem era Vikingów...? Ratusz jest mniejszy niż standardowy ratusz, wygląda po prostu na event zimowy z rozmachem.
 

HuanMing

Książę
Ale nazwali to też "outspost" więc ja sobie wyobrażam to jako dodatkowe miasto, obszar gdzieś tam, a nie kolejną epokę.
 

DeletedUser

Guest
ja tez nie gram a wiem
tam nie ma epok - tam sa rasy
kazda rasa ma swoj ratusz i swoje budynki i ratusz kazdej rasy musibyc podlaczony z glownym ratuzem miasta
przy czym nie kazda rasa lubi kazda rase i nie mozna ich klasc obok siebie
 

OliverJr.

Hrabia
Sorki że post pod postem, ale troche info jest :)

Budynek wyżej rozmiar 3x3 po zmotywowaniu 3PR. Powracają znane części graczy ulepszone wersje:

A_ANIM_MultiAge_HalloweenBonus16b.png

P_SS_MultiAge_HalloweenBonus15.png

Pierwszy ma dawać większy % zaopatrzenia, drugi więcej towarów. Do tego 2 zestawy ulepszenie/podstawa cmentarza, sam cmentarz nie ma kolejnej wersji.
graveyards.png

Linia zadań 57, bez podziału, teoretycznie można zrobić w 1 dzień. Tyle z Bety, może jakieś zmiany na normalnym nastąpią

ps jak event ruszy to napisze do support czy da rade kupić 1 ulepszenie cmentarza, bo mi braknie do max poziomu, 1000 diaksów moge dać :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry