Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

Kaluta

Wójt
Będzie ulepszenie rozlewni. Mają jakiś bug w grze, że można ulepszyć jeszcze przed rozpoczęciem eventu starym rozszerzeniem ;) A i na normalnych światach to nie działa (próbowałam ;) )

P_SS_MultiAge_FallBonus17d.png
 

DeletedUser17272

Guest
a kto oglosil ze to bug? support sam pisal iz nie jest to bug, oczywiscie ze na live serverach to jeszcze nie dziala, zadziala z konkretna aktualizacja dopiero

Zrzut_ekranu_2018-08-14_o_15.12.40.png
 

Mark R

Wójt
A wiadomo kiedy zostanie dodana opcja przebudowy miasta ? Na becie hula od jakiegoś czasu i przydałoby się wprowadzenie tej funkcji na pozostałe światy.
 

DeletedUser15836

Guest
Dla niektórych ta opcja już działa, także poza betą... Dla niektórych...
 

Mark R

Wójt
A ktoś coś słyszał kiedy ta zacna funkcja która przydałaby mi się niezmiernie będzie dostępna dla pozostałych graczy ?
 

DeletedUser14806

Guest
Powie mi ktoś, dlaczego te premie 10-20-30% do obrony z inwentarza kumulują się kiedy się je odpala do obrony miasta a premie do ataku się nie kumulują? To jest celowe czy to błąd gry? Zreszta premie do złota i młotków też się kumulują...O co tu chodzi? Zmarnowałem kilkadziesiąt takich bonusów bo byłem przekonany że kumuluja się tak samo jak pozostałe a okazało się że nie! odpaliłem kilka naraz 20% i tylko tyle dostałem do ataku. Dopiero dziś zwrócilem na to uwagę że bez sensu straciłem wiele paczek z bonusem do ataku a one się nie kumulowały.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15836

Guest
Coś więcej napiszesz , bo to ciekawe ?
Tak jak @Chodzonce Zuo to opisał
A ktoś coś słyszał kiedy ta zacna funkcja która przydałaby mi się niezmiernie będzie dostępna dla pozostałych graczy ?
Nawet @Shelian pewnie nie wie...
Powie mi ktoś, dlaczego te premie 10-20-30% do obrony z inwentarza kumulują się kiedy się je odpala do obrony miasta a premie do ataku się nie kumulują? To jest celowe czy to błąd gry?
W sensie? Mi zawsze się dodawały ładnie...
 

DeletedUser14806

Guest
W sensie że nie kumulują się;P jak klikniesz przykładowo 5% i 5% to powinno ci dać do ataku 10% a daje tylko te pierwsze 5% czyli brak kumulacji.
 

DeletedUser16512

Guest
Jest napisane w opisie bonusu do ataku, że jednorazowo można użyć tylko jednego :)
 

DeletedUser14806

Guest
w takim razie powinno być tak samo z pozostałymi bonusami a nie że jedne są tak a inne siak...to wprowadzanie w błąd kosztowało mnie zmarnowanie kilkadziesiąt takich bonusów.
 

DeletedUser16512

Guest
Działanie każdego bonusu jest opisane, ciężko będzie udowodnić że wprowadzili graczy w błąd
 

DeletedUser3

Guest
Co więcej, ten konkretny przypadek był bezpośrednio opisany w ogłoszeniu (Wiosna 2017):

Każdy z bonusów może zostać użyty w dowolnej chwili. Można je przechowywać w Inwentarzu dowolnie długo. Dodatkowo, efekty bonusów mogą się sumować (poza bonusem do ataku), więc możliwe jest użycie kilku butelek na raz.
 

DeletedUser15836

Guest
@Bryfft trochę ciężko może być pamiętać ogłoszenie sprzed prawie półtora roku, niemniej - jeśli jest w grze to ogłoszone, to może warto, żeby było to bardziej widoczne ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Informacja ta jest widoczna wtedy gdy nakierujemy kursor na buteleczkę. Ta informacja powinna być widoczna również wtedy gdy klikniemy aby go użyć.
 

DeletedUser17272

Guest
jak ktos ma upgrejd do rozlewni cydru to juz moze sobie upgrejdowac do nastepnego poziomu, uwaga budynek sie chowa do inwentarzu i jest o 2 kratki dluzszy ale daje tez o 1 pr wiecej plus zmienia sie jego epoka do aktualnej w ktorej aktualnie jestes :)
 
Panie, Rozlewnia jest o 1 kratkę dłuższa czyli zajmie po ulepszeniu do Owocującej Rozlewni Cydru 3x6 kratek a dziennie da 4 PR. Tylko akcja możliwa do przeprowadzenia tylko na komputerach bo na mobilnym nie ma jeszcze stosownej zawartości do zaktualizowania i o ile na kompie wszystko jest w porządku to na telefonie po prostu nie ma Rozlewni w mieście a po ulepszeniu idzie do inwentarza i nie można jej postawić :)
 

DeletedUser16965

Guest
Wszystko ładnie pięknie, rozlewnia powiększona, tylko że tej powiększonej rozlewni nie widać w wersji mobilnej, tam zamiast rozlewni jest puste pole..
 

kasia2389

Arcyksiążę
Około miesiąc jeden jeszcze, właśnie się na testowym zaczęło.

I znowu jest zdobądź sektor i oczywiście bez alternatywy, za długo było dobrze.

Dzięki czemu na pozostałych światach będę miał spokój z robieniem głupich zadań za jabłka i inne smakołyki.

A w zadaniach chcą wydawania kosmicznych ilości PR

Magnum_Opus.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry