Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13672

Guest
Narazie trwaja testy na becie.Bedzie to ogloszone na forum jak bedzie dostepne dla wszystkich.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Drodzy królowie i królowie,

Od początku imprezy otrzymaliśmy wiele cennych informacji zwrotnych. Przede wszystkim wielkie podziękowania za wszystkie komentarze! Nasza główna myśl pozostaje taka sama od dłuższego czasu: wydarzenia powinny być pozytywnymi i satysfakcjonującymi doświadczeniami rozgrywki, które mogą cieszyć się wszyscy gracze.

Aby upewnić się, że spełniamy ten wymóg, wprowadziliśmy znaczące zmiany do Letniego wydarzenia, które są teraz dostępne w grze. Wyjaśnimy je, przechodząc kolejno przez obawy, które najczęściej widzieliśmy:

obawy co do osiągalności w pełni zmodernizowanego statku
Oczekujemy, że aktywni gracze będą w stanie osiągnąć pełny statek. Teraz jest łatwiej dzięki następującym zmianom:
  • Dodatkowy zestaw do ulepszenia statku został dodany do nagród misji,
  • Zwiększono średni postęp, jaki wykonujesz na obrót koła (dając trochę więcej fragmentów mapy),
  • Zwiększono ilość dubloonów rozdawanych w questach o dodatkowe 22 dublony.

Obawy o wygraną na kole nie są tak dobre, jak się spodziewaliśmy
Zdajemy sobie sprawę, że niektóre z nagród mogły się tak wydawać. Zwłaszcza zdobywanie monet lub zapasów kilka razy z rzędu było prawdopodobnie nieco demotywujące. Zajmujemy się tym problemem, wprowadzając następujące zmiany:
  • Na każdym kole będzie złota nagroda.
  • Na każdym kole będą dwie lub trzy srebrne nagrody.
  • Częstotliwość monet i zapasów została drastycznie zmniejszona.
  • Niektóre lepsze zielone nagrody są teraz srebrne (specjalne jednostki, stare letnie budynki, The Hammock, itp.).
  • Budynki premium i inne dobre, ale nie niesamowite nagrody (20 punktów forge, zestaw Mass Self Aid itd.) Nie są już złotymi. W związku z tym, obecnie coraz częściej pojawiają się cenne złote nagrody.
  • Zestawy do wyboru są teraz złotymi nagrodami, a nie srebrnymi, ponieważ umożliwiają wybór cennych nagród.
  • Statek Lv. 1 budynek jest teraz dostępny we wszystkich trzech zestawach wyboru, dzięki czemu uzyskanie wielu statków jest łatwiejsze.
  • Inne, mniej istotne zmiany (na przykład różne boosty).

Obawy związane z różnymi typami Statków są bardzo podobne
Wygląda na to, że większość z was lubi Statek w ogóle, ale bylibyście zainteresowani widząc więcej różnic przy dokonywaniu ostatecznego wyboru aktualizacji. Uczyniliśmy to bardziej sensownym:
  • Każdy rodzaj Statku zapewnia teraz inny impuls:
    • Statek piracki: 8% zwiększenia ataku,
    • Royal Ship: 10% wzrost monety,
    • Trader Ship: 10% zwiększenie podaży.
  • Królewski Statek generuje dodatkowy Punkt Kuźni.

Inne zmiany i dodatkowe działania

  • Niektórzy z was wyrazili zainteresowanie obejrzeniem niektórych letnich budynków dostępnych na kole (szczególnie tych z ubiegłego roku). Zdecydowaliśmy się nie zgadzać z dwóch powodów. Po pierwsze, są one dostępne w inny sposób (na przykład w codziennych wyzwaniach). Po drugie, to konkretne wydarzenie ma inną tematykę, więc nie chcemy odejść od tematu i ponownie go nagramy.
  • Dodatkowo wprowadziliśmy inne, mniej istotne poprawki:
    • The Sunken Treasure był zbalansowany raczej niepoprawnie, więc zmniejszyliśmy liczbę medali, które generuje, do bardziej rozsądnego poziomu.
    • W zestawie Royal Selection Kit jest mniej medali.
    • Nie ma więcej nagród, które pojawiałyby się zarówno jako zielone, jak i srebrne, powodując zamieszanie.
Teraz, gdy wydarzenie jest zrównoważone w bardziej hojny sposób niż wcześniej, zdaliśmy sobie sprawę, że ci z was, którzy szybko przeszli przez linię zadań, mogli potencjalnie "stracić" niektóre Dublony, nie otrzymując takiej samej liczby jak gracze, którzy ukończą zadania. które zostały skorygowane. W związku z tym:
  • Wstecznie dodaliśmy różnicę do twoich kont.
  • Około 25% dublonów, które wydałeś (kupione za diamenty lub z questów) zostały ponownie dodane do twoich kont.
  • ... a także daliśmy każdemu w prezencie dodatkowe 3 Dublony.


Ponowne zamykanie - dziękuję bardzo za wszystkie komentarze, które pozostały w wątku zwrotnym. Zachowaj je i pomóż nam uczynić z Forge of Empires jeszcze ciekawszą grę do grania! :)
 

DeletedUser16730

Guest
Nastąpiły pewne zmiany w ewencie letniego kasyna, wydaje się, że czynią go bardziej atrakcyjnym.

W stosunku do tego sprzed roku, czy do tego sprzed dwóch lat?
W sumie to ciekawa inicjatywa, zepsuć i udawać, że nie słyszy się krytyki, a później trochę naprawić i już wszyscy wniebowzięci.
 

hddk

Hrabia
Najpierw linia zadań historycznych o Dżyngis Chanie, to w przyszłym tygodniu. I po nim event letni, gdzieś koło 1 sierpnia.
 

DeletedUser2427

Guest
wiem ze jest bardzo wcześnie ale moze ktoś wie czy tegoroczny event świąteczny będzie polegać na tym co wiosenny (czyli upgrade aktualnego już zestawu)? Nie wiem czy usuwać czy nie, bo jednak aż tak dużo PR mi on nie gwarantuje
 

DeletedUser18728

Guest
To ja mam takie pytanko. W dniu wyjścia tego eventu, możemy spodziewać się go o której godzinie? 15? Jak zazwyczaj wychodzą eventy, nigdy nie pilnowałem tego za mocno.
Druga sprawa. Jest szansa na zdobycie więcej niż jednego statku? (i jak realna jest szansa posiadania np dwóch ulepszonych statków królewskich, z tolosami nawet się dało mieć ich kilka na poziomie 10)
 

DeletedUser18754

Guest
Po zmianach jeden statek na luzie powinien wpaść, na drugi to już raczej diamenty trzeba ruszyć.
 

DeletedUser17201

Guest
Na forum bety są pierwsze newsy na temat jesiennego eventu - konkretniej grafiki budynków ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Naciągacze, nic innego nie można napisać. Kolejne budynki z poziomami i wyciskanie kasy z graczy, którym brakuje "szczęścia" podczas losowań.
 

DeletedUser11629

Guest
Naciągacze, nic innego nie można napisać. Kolejne budynki z poziomami i wyciskanie kasy z graczy, którym brakuje "szczęścia" podczas losowań.
Akurat event letni zapewnia Ci statek za free, jeśli zrobisz wszystkie zadania. Więc czemu znowu narzekasz?
 

Von Grun

Wicehrabia
Tak dla zasady. :p Ja przestałem, jak młyn będzie tak samo osiągalny jak statek w letnim to też nie będę narzekał ;)
A jak jeszcze po drodze pojawi sie ulepszenie rozlewni to już w ogóle czad.
 
Do góry