Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

kasia2389

Arcyksiążę
Matrix albo Incepcja nic odkrywczego. Setki filmów o tym nakręcili, a Lem napisał książkę.

A kontynent coś mi przypomina ;) i to bardzo.

Czy będzie również wirtualna mapa GvG?


Z drugiej strony bardziej to jest przyszłość holograficzna niż wirtualna.

Idziesz do sklepu i kupujesz kilogram wirtualnej kiełbasy, za wirtualne pieniądze, a głód jest prawdziwy.

A tak naprawdę to za wyjątkiem rozszerzeń terenu reszta jest bez znaczenia dla większości graczy.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19751

Guest
no łał chwalić się matrixem w 2018, ta gra bazuje na erach ludzkości czyli tym co było, jest, i zaczyna być więc nie wiem czego się spodziewałaś inwazji obcych?
 

DeletedUser16965

Guest
Jaka to niby konsekwencja ? Bo ja nie widzę co ma wirtualna przyszłość po oceanicznej jak to wyjaśnić? I chyba do takich tematów jest co w trawie piszczy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19751

Guest
jak poczytasz w internecie na tematy badań które opracowujesz w tej grze, albo towarów którymi w niej handlujesz to dostrzeżesz więcej.
dla przykładu algi maja dziesiątki zastosowań w medycynie, przemyśle jak: paliwo, energia i mnóstwo innych.
wiesz że jest już sztuczna inteligencja która dostała obywatelstwo?
Jak ja czytam wypowiedzi co ma ocen do świata wirtualnego to się za głowie łapie, może Ci nie pasować ale to nie ma wyglądać, tak po prostu jest.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kasia2389

Arcyksiążę
spodziewałaś inwazji obcych?
Niczego się nie spodziewałem. Komentuje tylko.
Tak naprawdę to nie ma żadnego znaczenia. nazwy er, technologii i wszystkie inne to mogły by być liczby i dla programu zapewne są, a budynki mogły by być sześciennymi klockami, nic to by w grze nie zmieniło.
 

DeletedUser19751

Guest
no dla mnie jest bardzo ważne że ta gra wygląda tak dobrze jak wygląda, i ciekawi mnie jej tematyka. Mnie tam standardy minecrafta nie wystarcza mam wymagania :D "nie spodziewałeś"
 

DeletedUser11629

Guest
jak poczytasz w internecie na tematy badań które opracowujesz w tej grze, albo towarów którymi w niej handlujesz to dostrzeżesz więcej.
dla przykładu algi maja dziesiątki zastosowań w medycynie, przemyśle jak: paliwo, energia i mnóstwo innych.
wiesz że jest już sztuczna inteligencja która dostała obywatelstwo?
Jak ja czytam wypowiedzi co ma ocen do świata wirtualnego to się za głowie łapie, może Ci nie pasować ale to nie ma wyglądać, tak po prostu jest.

Co ma ocean do wirtualnej rzeczywistości? Bo ja też nie wiem, przyznam, jaki to ma ze sobą związek, nie tłumaczą tego algi ani obywatelstwo jakiejś AI.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14806

Guest
Co ma ocean do wirtualnej rzeczywistości? Bo ja też nie wiem, przyznam, jaki to ma ze sobą związek, nie tłumaczą tego algi ani obywatelstwo jakiejś AI.

A może to poprostu alternatywna rzeczywistość ;) Bo i ja nie potrafię doszukać się w tym jakiejś logicznej kontynuacji.
 

DeletedUser16730

Guest
czego się spodziewałaś

Jeśli ktoś gra w to dłużej niż 8 dni to widział pewną logiczną kontynuację i może się czegoś spodziewać. O ile do pewnego momentu nie trzeba było być kreatywnym bo wystarczyło brać wzory z realu, o tyle później kreatywność musiała zdominować grafikę. Bo technicznie jest tak jak pisze Kasia:
Tak naprawdę to nie ma żadnego znaczenia. nazwy er, technologii i wszystkie inne to mogły by być liczby i dla programu zapewne są, a budynki mogły by być sześciennymi klockami, nic to by w grze nie zmieniło.
Ale pozostaje aspekt estetyczny. I wracając do pytania, można się było spodziewać wielu rzeczy, ale na pewno nie hologramu z samurajem. Bo nawet mało wymagający esteta widzi, że to jest kreatywne dno i pójście na maksymalną łatwiznę. Równie dobrze mogli dać hologram Reksia z budą i napisać "virtual future of animals" i pewnie nawet ktoś znalazłby w tym logikę.
 

DeletedUser19751

Guest
to dlaczego cały zachód tak chętnie chłonie Japońską kulturę? Do polski też dojdzie, za jakieś 100 lat :)
 

DeletedUser16965

Guest
to nie chodzi, że to jest japońska kultura o grafikę, czy klimat nikt nie ma pretensji chodzi o nielogiczność wprowadzenia tej epoki, po epoce OP..
 

DeletedUser16730

Guest
to dlaczego cały zachód tak chętnie chłonie Japońską kulturę? Do polski też dojdzie, za jakieś 100 lat

Jeśli jak każda cykliczna moda ma to skutkować wszechobecnym kiczem (czego doznajemy też tutaj) to mam nadzieję, że nie.
Zresztą pomijając grę każdy ma własne korzenie i kulturę którą powinien promować. Oczywiście nie chodzi o to żeby Niemcy zrobili hologramy krzyżaków, bo tutaj jest duże pole do popisu kreatywności, pod warunkiem, ze się ją ma. Teraz gra mogła zaskoczyć wszystkim, spektakularnymi pomysłami i grafikami. Zaskoczyła minimalizmem intelektualnym.

Chociaż właściwie słowo "zaskoczenie" nie jest tutaj odpowiednie obserwując ostatnie trendy "wstecznictwa intelektualnego".
 

DeletedUser15836

Guest
Pytanie... W gildii słyszę, że niektórzy mają już dostęp do "reklamowni"... Znowu dostali tylko wybrani?
 

DeletedUser16730

Guest
Skoro nie było ogłoszenia o "reklamowni" to jest jasne, że dostała część do testów life. Nie ma znaczenia mobilka czy blaszak. Nie jest to pierwszy raz i pewnie jak zwykle dostali "młodsi" gracze.
 

n3rvous

Szlachcic zagrodowy
Pytanie za 100 punktow, czy ktos widzi to na kompie, bo na telefonie mam a na kompie brak.

Przewiduje ze tak zostanie, bo rynek reklam kierowany jest glownie na urzadzenia mobilne (aplikacje). A na kompie co by nam reklamowali? Inne gry od IG?
 
Do góry