Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser212

Guest
HTML 5 Czy nadchodzi koniec gry dla mnie ?
Jaka przeglądarka dla tego potwora ? Jaki komputer ?
Do rzeczy na serwerze Beta jest testowana wersja HTML 5 w moim wypadku gra potwornie się ścina, przesunięcie mapy myszką, kosztuje dużo nerwów Firefox prawie nie działa, Kamelon też, Chrome lipa, od biedy na tekie 3+ Opera, może czas by twórcy gry pomyśleli nad klientem gry
 

DeletedUser11629

Guest
Słusznie ;) ciekawe czy jest ktoś kto robi zadania z produkcją 24h ;P
fajnie jakby można było sobie samemu wybrać, które zadania mają Ci się wyświetlać a które nie :D
Są takie osobniki, z miejscem w mieście (już to samo jest nie do uwierzenia, prawda?), z wysokim CHF, którzy rąbią produkcję 24h, dopóki nie dostaną za nią diaxów. Też bym się skusiła może, gdybym miała miejsce w mieście na te wysokoepokowe kobyły, ale nie mam.
 

bartekmod

Książę
Słusznie ;) ciekawe czy jest ktoś kto robi zadania z produkcją 24h ;P
fajnie jakby można było sobie samemu wybrać, które zadania mają Ci się wyświetlać a które nie :D

Ptaszarnia, Tarasy, Prężny cydr - dla PRów, Laboratorium szalonego naukowca dla towarów, 2x wygrany diamentowy Hodowca głębinowy i już jest produkcja do zebrania na 3 zadania jednocześnie, do tego w wolne przestrzenie powsadzanych kolejnych kilka produkcyjnych (były w zadaniach produkcje 24h konkretnych jachtów langust i budynki trzeba było stawiać, a że miejsca nie brakuje to zostały) na drugą turę 3 zadań jednocześnie

burzyć pierwszej części budynków się nie opłaca, drugą spoko można ale co w zamian? świątynie wiedzy jak wygram chętnie wstawię lecz to przysporzy problemów z brakiem motywacji a wtedy świątynia traci swój sens, można powstawiać jeszcze studnie/fontanny, ale od tego są poboczne światy to raz, a dwa że studnie dają towary nieprzetworzone, zadania powtarzalne dadzą towary aktualne, optymalnie będzie wygrać więcej tarasów i pozmieniać produkcyjne na tarasy właśnie, dadzą PRy i nie wymagają motywacji, lecz przy tej zmianie w dalszym ciągu można robić powtarzalne na produkcję :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
taszarnia, Tarasy, Prężny cydr - dla PRów, Laboratorium szalonego naukowca dla towarów, 2x wygrany diamentowy Hodowca głębinowy i już jest produkcja do zebrania na 3 zadania jednocześnie,
Musze to dopowiedzieć, bo gracze z zacofanych epok nie będą rozumieć o co Ci chodzi.
W zacofanych epokach zadania są typu ileś 24 h produkcji konkretnego przedmiotu, a w oceanicznej po prostu 6 produkcji 24 h, więc każda fabryka pasuje.
 
Ostatnia edycja:

Valhan

Wójt
Ptaszarnia, Tarasy, Prężny cydr - dla PRów, Laboratorium szalonego naukowca dla towarów, 2x wygrany diamentowy Hodowca głębinowy i już jest produkcja do zebrania na 3 zadania jednocześnie, do tego w wolne przestrzenie powsadzanych kolejnych kilka produkcyjnych (były w zadaniach produkcje 24h konkretnych jachtów langust i budynki trzeba było stawiać, a że miejsca nie brakuje to zostały) na drugą turę 3 zadań jednocześnie

burzyć pierwszej części budynków się nie opłaca, drugą spoko można ale co w zamian? świątynie wiedzy jak wygram chętnie wstawię lecz to przysporzy problemów z brakiem motywacji a wtedy świątynia traci swój sens, można powstawiać jeszcze studnie/fontanny, ale od tego są poboczne światy to raz, a dwa że studnie dają towary nieprzetworzone, zadania powtarzalne dadzą towary aktualne, optymalnie będzie wygrać więcej tarasów i pozmieniać produkcyjne na tarasy właśnie, dadzą PRy i nie wymagają motywacji, lecz przy tej zmianie w dalszym ciągu można robić powtarzalne na produkcję :)

Są lepsze formy zarabiania na zadaniach z pętli niż te z produkcją 24h (w większości budynków produkcja 24h jest nie opłacalna w zestawieniu czas/zysk) ale tą tajemnicę poliszynela zachowam dla siebie :D
 

DeletedUser11629

Guest
Są lepsze formy zarabiania na zadaniach z pętli niż te z produkcją 24h (w większości budynków produkcja 24h jest nie opłacalna w zestawieniu czas/zysk) ale tą tajemnicę poliszynela zachowam dla siebie :D
Nie sądzę, żeby ta tajemnica była aż tak tajemnicza :D Głównie chodzi o to, że raz na epokę (zacofaną epokę, jak uprzejmy był ująć to Kaś) dostajesz za każdy typ zadania powtarzalnego diaxy, więc robisz te zacofane produkcje w konkretnych zacofanych budynkach produkcyjnych, dopóki nie dostaniesz za nie diaxów, burzysz te zacofane budynki, powtarzasz sekwencję z następnym typem budynku produkcyjnego z zacofanej epoki, a jak napasiesz się diaxami, to je burzysz i stawiasz coś, co jest przydatne.

A przynajmniej ja bym tak robiła, gdybym miała miejsce, ale jestem dopiero w zacofanej Przyszłości i ledwo mi styka na 20 kowali.
 

DeletedUser17201

Guest
Słusznie ;) ciekawe czy jest ktoś kto robi zadania z produkcją 24h ;P
fajnie jakby można było sobie samemu wybrać, które zadania mają Ci się wyświetlać a które nie :D
Ja robię ;) Zwłaszcza w mieście z brązu. Za to nigdzie nie robię zadania z technologią, wiec to spokojnie mogłabym sobie pominąć na stałe ;)
 

bartekmod

Książę
Są lepsze formy zarabiania na zadaniach z pętli niż te z produkcją 24h (w większości budynków produkcja 24h jest nie opłacalna w zestawieniu czas/zysk) ale tą tajemnicę poliszynela zachowam dla siebie :D

Zadania z produkcją 24h robię dodatkowo i niezależnie od innych czynności w tym względzie wykonywanych, jakbym przestał je robić, ba, nawet jakbym zburzył budynki produkcyjne (ale co mam zburzyć dające PRy?? nie dziękuję, zostawie) to i tak nie zrobiłbym dzięki temu ani jednego zadania więcej spośród pozostałych... dodatkowym plusem tego konkretnego rodzaju zadań jest fakt, że wchodząc raz dziennie na 5 minut je zrobię, bez żadnego wysiłku, nie poświęcając na nie czasu. Nawet zbiór monet z ponad 50 świątyń i anulowanie kilkakrotnie zadań powtarzalnych by powrócić do monet więcej czasu zajmuje, nie mówiąc o innych aktywnościach jak wrzucanie tysięcy PRów w perły i robienie zadania na wydatek :) dla mnie to miłe przyjemne zadanie z produkcją 24h ;)
 

Valhan

Wójt
Nie chce ciągnąc tematu bo to zaczyna odbiegać od głównego wątku ale ile ludzi tyle zdań
Jedni robią (jak dla mnie o dziwo) z pętli 24h, a ja wolę sobie pyknąc gdy mam nadmiar wolnego czasu zadanie z wbiciem 139PR (na tablecie jest to łatwe i przyjemne, może trochę czasochłonne ale za to przynosi zyski większe niż robienie raz dziennie 3x produkcje 24h ;) ) a i tak mam jeszcze inny patent w zanadrzu :p

Tak czy inaczej miło by było usłyszeć że "coś w trawie piszczy" nt spersonalizowania zadań z pętli ;)
i mozliwości wyłączenia tych których się nie chce oglądać :p
 

OliverJr.

Hrabia
Możesz teraz zmienić swój pseudonim w grze (Ustawienia -> Profil). Można to zrobić raz na 180 dni. Możesz także zmienić swoje imię częściej, w przypadku Diamentów. Po zmianie nazwy nie można zmienić na starą nazwę na następne 60 dni. Pamiętaj, że nie zmienia to nazwy Twojego forum.

Ja tego nie widzę jakoś, chyba że to dopiero w planach
 

DeletedUser222

Guest
Obelisk_Garden.png
Cleopatra.png
 

DeletedUser15836

Guest
A, czyli Kleopatra :p


Aaa, widzę, że jednak Van Gogh. A Kleopatrę już widziałem ;)
 

Valhan

Wójt
Ktoś może wie gdzie podziało się zadanie z pętelki pt. zbierz XXX wolnej ludności ( w oceanie było to chyba 21 tys)
Nie zauważyłem żeby w ostatnich zmianach pisali coś o usuwaniu konkretnych zadań z pętli..
 
Do góry