Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

Fatherland

Książę
"We need to iron out any bugs and polish the HTML5 version to be at least as good and smooth as the current Flash client."

to mnie martwi...
 

DeletedUser7795

Guest
Dzień przed planowanym wprowadzeniem HTML5 trzeba będzie porobić screeny wszystkiego, jakby znowu coś spaprali.
 

DeletedUser17530

Guest
Jak na live to najwcześniej wiosna/lato wejdzie jak nie później
 

DeletedUser14806

Guest
Ciekawe czy jeśli jakiś gracz spali sobie przez tą grę kiedyś komputer i pójdzie z tym do sądu to pójdą wreszcie po rozum do głowy i zrobią tą grę jak należy. Szczerze to nie znam drugiej tak pamięciożernej i procesorożernej gry oczywiście z tej samej kategorii jak Forge.
 

DeletedUser3

Guest
Nie wiem jak można spalić komputer grą :rolleyes:. To było może możliwe w XX wieku, kiedy zabezpieczeń termicznych w sumie nie było. A chyba już cokolwiek od czasów Pentium 4 na żadne spalenie przy zwyczajnym użytkowaniu po prostu nie pozwoli i wyłączy urządzenie zanim to w ogóle będzie miało szansę się zdarzyć.
Nie powtarzajmy proszę miejskich legend o "komputerach spalonych grą".
 

DeletedUser55

Guest
Nie wiem jak można spalić komputer grą :rolleyes:. To było może możliwe w XX wieku, kiedy zabezpieczeń termicznych w sumie nie było. A chyba już cokolwiek od czasów Pentium 4 na żadne spalenie przy zwyczajnym użytkowaniu po prostu nie pozwoli i wyłączy urządzenie zanim to w ogóle będzie miało szansę się zdarzyć.
Nie powtarzajmy proszę miejskich legend o "komputerach spalonych grą".

Gorzej jak by się ciekły azot skończył... i cała chałupa z dymem
 

DeletedUser14806

Guest
Jak można spalić? No można niedowiarku spalić procesor który się przegrzeje z powodu tego że ta głupia gra nie chodzi tak jak trzeba;P I nie mówimy tu o legendach a o tym że przez tą grę laptopy nie zachowują się normalnie i tylko grzeją jak piecyki a wiatraki w nich mało nie ukręcą przy normalnym graniu to;P Wejdz sobie Ex Słuporterze na gvg o 20 i zobaczysz jak twój komputer to zniesie;P Cały komputer się zawiesza i wyskakuje błąd krytyczny nieraz. Jak myślisz ile zniesie to zwykły domowy laptop nawet niedawno kupiony w sklepie? Bo mi się wydaje że to napewno nie wpłynie dobrze na jego kondycję;P To jest w ogóle fenomen , że gra która graficznie przypomina czasy gier na pegasusie pochłania więcej pamięci , procesora itp niż naprzykład jakaś obecnie najbardziej wypasiona gra typu battlefield. Masz na to jakieś wytłumaczenie geniuszu?:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jak można spalić? No można niedowiarku spalić procesor który się przegrzeje z powodu tego że ta głupia gra nie chodzi tak jak trzeba;P I nie mówimy tu o legendach a o tym że przez tą grę laptopy nie zachowują się normalnie i tylko grzeją jak piecyki a wiatraki w nich mało nie ukręcą przy normalnym graniu to;P Wejdz sobie Ex Słuporterze na gvg o 20 i zobaczysz jak twój komputer to zniesie;P Cały komputer się zawiesza i wyskakuje błąd krytyczny nieraz. Jak myślisz ile zniesie to zwykły domowy laptop nawet niedawno kupiony w sklepie? Bo mi się wydaje że to napewno nie wpłynie dobrze na jego kondycję;P To jest w ogóle fenomen , że gra która graficznie przypomina czasy gier na pegasusie pochłania więcej pamięci , procesora itp niż naprzykład jakaś obecnie najbardziej wypasiona gra typu battlefield. Masz na to jakieś wytłumaczenie geniuszu?:)
Kiedy ostatni raz twój laptop był rozkręcony i wyczyszczony + nałożona pasta na procesor?
Powinno się to robić przynajmniej raz na rok, o ile pamiętam.
Poza tym, laptopy też mają automatyczne wyłączenie sprzętu by się nie spalił. Miałem już tak wiele razy w swoich laptopach i też tych starszych :p
Co prawda obudowa laptopa w najcieplejszym miejscu już od godziny mnie parzyła, gdy tylko to miejsce dotknąłem, ale ogólnie rzecz biorąc ochrona zadziałała i bodajże nie mogłem go włączyć przez dłuższą chwilę.

Co do tej treści o Pegazusie to... Spójrz w google grafika jaka "pikseloza" i zobacz czy widzisz to samo w FoE ;)
 

DeletedUser14806

Guest
Pablo nie ośmieszaj się...myślisz że ludzie nie wiedzą co to serwis laptopa i grają na starych zdezelowanych laptopach w FoE i dlatego im nie śmiga płynnie??? Przecież gracze nie będą kupować nowych co pół roku!!! bo tyle zaledwie da się pograć normalnie w foe i to pod warunkiem że będzie dobrze dobrany do tej wypasionej gierki. Potem Laptop mało nie przeniesie się w zaświaty po półrocznej sesji z foe ledwo działa! Oczywiście nie wspomnę o tym że siedzi na macie chłodzącej z dwoma "intercoolerami" żeby nie poparzył...Bo sobie w foe chcę o 20 zagrać w gvg. Szkoda słów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Nie ważne jest co ja myślę o użytkownikach, ale wiem, że o takich rzeczach się zapomina. Zresztą sam tego nie robiłem już ok. półtora roku, a jest to jeden z wielu problemów przegrzewania się procesora, więc sorry winetou - nie ośmieszam się :D
 

DeletedUser14806

Guest
Wiesz co? zrozumiał bym cię jak by ci jeszcze płacili za to pisanie ale jeśli ściemniasz i bronisz firmy za darmo to ociera się już o zwykła głupotę.
 

DeletedUser16323

Guest
Nic nie ściemnia, procesory właśnie od wczesnych pentium/athlonów mają zabezpieczenia termiczne, się wyłączają.
I jak trzeba przyznać, że gra zamula i błędami sypie, to spalenie komputera przez 100% użycia jednego rdzenia CPU, to bajki.
 

bartekmod

Książę
niemniej prawdą jest, że byle najnowsza Civilization 6 chodzi płynniej na około 8 letnim laptopie (który nie spełnia wymogów minimalnych Civki 6 w dodatku), niż GvG
 

Fatherland

Książę
Ciekawe czy jeśli jakiś gracz spali sobie przez tą grę kiedyś komputer i pójdzie z tym do sądu to pójdą wreszcie po rozum do głowy i zrobią tą grę jak należy. Szczerze to nie znam drugiej tak pamięciożernej i procesorożernej gry oczywiście z tej samej kategorii jak Forge.

Nie wiem jak można spalić komputer grą :rolleyes:. To było może możliwe w XX wieku, kiedy zabezpieczeń termicznych w sumie nie było. A chyba już cokolwiek od czasów Pentium 4 na żadne spalenie przy zwyczajnym użytkowaniu po prostu nie pozwoli i wyłączy urządzenie zanim to w ogóle będzie miało szansę się zdarzyć.
Nie powtarzajmy proszę miejskich legend o "komputerach spalonych grą".

No to ja jestem już miejską legendą, do tego w wydaniu mobilbym. Wasza cudoens aplikacja, która jest tak samo dziadowsko zoptymalizowana jak gra na PC, w zeszłym roku spaliła mi moje LG G3. To była jedyna gra mobilna, która zwieszała mi telefon. Aż w końcu padło i się nie więcej nie włączył, z uruchomioną grą. Dziekuje, dobranoc. I skończcie w końcu w teamie wyciskać nam "legendy". Debili z Nas robicie?
 

DeletedUser14806

Guest
Czy ArcyExSłuporter coś doda do tej wypowiedzi?:) Może w telefonie pasty chłodzącej nie wsadził pod procesor i dlatego mu spaliło co???? heheh boże ty widzisz i nie grzmisz!!
 

Fatherland

Książę
Muszę zaprotestować. FoE wyglada lepiej niż gry z Pegasusa. Wiem bo miałem tą fajną konsole.

Kiedy ostatni raz twój laptop był rozkręcony i wyczyszczony + nałożona pasta na procesor?
Powinno się to robić przynajmniej raz na rok, o ile pamiętam.
Poza tym, laptopy też mają automatyczne wyłączenie sprzętu by się nie spalił. Miałem już tak wiele razy w swoich laptopach i też tych starszych :p
Co prawda obudowa laptopa w najcieplejszym miejscu już od godziny mnie parzyła, gdy tylko to miejsce dotknąłem, ale ogólnie rzecz biorąc ochrona zadziałała i bodajże nie mogłem go włączyć przez dłuższą chwilę.

Co do tej treści o Pegazusie to... Spójrz w google grafika jaka "pikseloza" i zobacz czy widzisz to samo w FoE ;)

Wiesz co? zrozumiał bym cię jak by ci jeszcze płacili za to pisanie ale jeśli ściemniasz i bronisz firmy za darmo to ociera się już o zwykła głupotę.

Pablo rozumiemy że płacą za nakładanie pasty ale proszę nie każ Nam tego robić, nie każdy się sprzedaje.

Kozietulski czy w całym poście to ostatnie zdanie było najważniejsze do zacytowania. Gra nie wygląda wg exteam jak w Pegasusie. No naprawde, Oscar za to dla niemieckich twórców.
 

DeletedUser14806

Guest
Nie no sory Father to twoja wina bo kupiłeś telefon bez bezpieczników;) i pasty :D przewrociłem się ze smiechu bryfcio ;P Że tak genialny CM jak ty już nas nie prowadzi!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Fatherland

Książę
Czy wg ex funfli oraz funpejdżu team w lizaniu postów "lubie to!", czy to najlepiej żebyśmy wszyscy używali smartphona w zabezpieczeniu, z pastą i najlepiej jeszcze na wibracji? bo dźwięki się zwieszają?... Rozumiem skąd ten popęd ale nie mieszajcie w to proszę miejskich legend, wystarczy że w grze spotykamy graczy pełnych hipokryzji...
 
Do góry