Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14806

Guest
Szczerze? Jak ta perła nie będzie dawać oprucz tego tysięcy medali za te poziomy to wbijam w wydawanie na nią setek tysięcy pr tylko po to żeby dostać raz na jakiś czas ze 20-30 pr więcej ze zbiorów bo to zwróci mi się za qwardylion lat...;/ Sama koncepcja jest ok ale balans już na starcie tej perły od razu dyskwalifikuje ją oceniając to w kategorii opłacalności. Bo jeśli mówimy tylko o samym kolekcjonowaniu pereł to OK! jest petarda heh
 

DeletedUser18927

Guest
Kiedyś event to było wydarzenie, na które się czekało a teraz to już co chwila te eventy lecą, trochę to już męczące, zwłaszcza że nie ma gdzie tego stawiać.
 

DeletedUser16730

Guest
Kiedyś event to było wydarzenie, na które się czekało a teraz to już co chwila te eventy lecą, trochę to już męczące, zwłaszcza że nie ma gdzie tego stawiać.

Ja mam dużo rzeczy w schowkach które postawię kiedyś i jeszcze bez problemu dużo bym przygarnął. Niech leży, jeść nie woła, a kiedyś będzie jak znalazł. Jak porobię nowe odkrycia, jak dołożą odkryć.
To nie jest problem częstych eventów i nie jest problem braku terenu. Problemem jest to, że eventy są coraz bardziej czasochłonne i jednocześnie coraz bardziej marnie wypadają przy tej czasochłonności nagrody. Kreatywność producenta nie jest nastawiona na ciekawe nagrody lub na ciekawe eventy. Tu jest ten sam silnik i te same staty nagród ubrane w wymyślne grafiki. Producent całą swoją energię skupia na stworzeniu eventu idealnego, takiego który przyniesie max zysku przy minimum nagród. I to nudzi, zniechęca i odpycha. Bo jak sobie pomyślisz, że będziesz siedzieć godzinami i nastawiać kowali, robić awanse żeby zdobyć prowincję utrudniając sobie przez to zabawę, wywalając tysiące surki, a za to dostaniesz NIC lub prawie NIC to zanim zaczniesz już się doczekać końca nie możesz. Żeby ta strzała z ikoną zniknęła z ekranu bo jeszcze jeden dzień i treść żołądkowa chce wracać na świat.
 

DeletedUser18601

Guest
Gram w FoE od 29.02.17r. Szybko się nauczyłam, że najlepsze nagrody są tylko dwie. Gra już straciła dla mnie smaczek, a jak robię event karnawałowy na becie to się poważnie zastanawiam nad porzuceniem tej gry :)
 

DeletedUser18927

Guest
Gram w FoE od 29.02.17r. Szybko się nauczyłam, że najlepsze nagrody są tylko dwie. Gra już straciła dla mnie smaczek, a jak robię event karnawałowy na becie to się poważnie zastanawiam nad porzuceniem tej gry :)

Aż tak niefajnie? :(

Ja dzisiaj skończyłam obecny event na głównym świecie i naprawdę się cieszę, że mi zaraz zniknie ta wisząca łapa w grze. Naprawdę jak tych eventów jest tyle to po prostu przydałaby się opcja w ustawieniach gry "wyłącz pokazywanie eventu" i po kłopocie...

@RadekSob - ludzie grają tu latami a gra się jednak zmienia i nie zawsze w pożądanym kierunku.
 

DeletedUser16730

Guest
@RadekSob - ludzie grają tu latami a gra się jednak zmienia i nie zawsze w pożądanym kierunku.
Czyli jednak nie jest to jakaś wiedza, aż tak tajemna żeby samemu na to nie wpaść.
Tylko narzekacie to moje pytanie jest takie po co wogole sie tu logujcie i gracie nikt nie zmusza przecież


Uważaj bo zaraz Ci powiedzą że jestes stronnikiem supportu i międzynarodowej burżuazji
Pomijając wspólny mianownik w logice to zupełnie serio takie nastawienie supportu który jakby na to nie patrzeć pracuje w firmie mającej zyski z tej gry jest nieprawdopodobnie krotochwilne.
Ciekawe jak długo popracowałby np. w piekarni mówiąc do klientów "jak chleb nie smakuje to wynocha i nie wracać".
 

DeletedUser17530

Guest
Piszę jeszcze raz, bo trupek1000 pousuwał pełno moich postów, nie czytając do końca co zawierały - sam to przyznał na priv. Nie łamały regulaminu, ale jemu się nie podobały to usunął. Sprawa w supporcie, @Shelian proszę o reakcję

W środę aktualizacja 1.119
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15836

Guest
Albo to żart albo jesteś nadmiernym optymistą i nawet update w którym poprawiają wygląd budynku KOWAL !!! krzyczysz to jest genialne ;))
A sugerujesz, że to nie jest GENIALNE? Doprawdy, toż to zniewalająco dobra wiadomość, gdy wygląd kowala zostanie poprawiony...
 

DeletedUser11629

Guest
No nie wiem czy tak na stałe, nie każdy jest zdesperowany, żeby robić codzienne wyzwania lub kolejny każdy event
Nie musisz być zdesperowany, wystarczy, że co otworzysz lodówkę, to event wyskakuje, więc kowale są w naszych wiochach 300/365 dni w roku. Faktycznie, mogliby je nieco farbką machnąć, już nieco się znudziły, w każdej epoce te same kowale stawiam.
 

DomLuk

Wójt
Było gdzies pisane o zmianach nagród czyli diamentów w wyprawach redukcje :( ?
A o reliktach to przemilcze temat bo wiem co za odpowiedz bedzie ze to pecha miałem :)
 

DeletedUser15836

Guest
Mi relikty dobrze wypadają. A co masz na myśli pisząc o diamentach?
 
Do góry