Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16730

Guest
10 level - 32% x 6 budynków

To w sumie niewiele mówi. Raz, że na 10 lvl żadna perła nie daje cudów, a dwa zobaczymy jak ją "zbalansują" bo becie i w którą stronę. Jak będą dane z 70-80 lvl to będzie można coś zawyrokować. Sama idea jest niezła imo.
 

DeletedUser15836

Guest
Jak dla mnie - brzmi spoko ;) Podobne statystyki jak z Krakena obstawiam...
 

DeletedUser17530

Guest
Teraz chyba wszystkich nurtuje pytanie czy owa perełka podwaja PRy z tarasów :p

Podwaja ze wszystkich budynków, oprócz tych, które zostały wymienione, ze nie. Jeśli budynek produkuje kilka rzeczy, jak np. Pałac Maharadży, to nowa perła podwoi wszystko co taki budynek produkuje.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Teraz chyba wszystkich nurtuje pytanie czy owa perełka podwaja PRy z tarasów :p
W przypadku kilku pierwszych kolekcji z budynków istnieje szansa, że zasoby zostaną podwojone. Nie dotyczy to budynków wojskowych, Great Buildings i portów Arctic / Oceanic.
7 x 5
na 1 poziomie szansa 17% z pierwszych 4 budynków. Średnio statystycznie 3-4 PR na jeden dzień.
 

DeletedUser15227

Guest
Myśle że perła nie jest warta postawienia. Gdyby bonus działał na zbiory z pereł to bym nawet się nie zastanawiał. Zainwestować pare tysięcy PR by mieć podwójny zbiór z pałacu/tarasu...
 

DeletedUser16693

Guest
Myśle że perła nie jest warta postawienia. Gdyby bonus działał na zbiory z pereł to bym nawet się nie zastanawiał. Zainwestować pare tysięcy PR by mieć podwójny zbiór z pałacu/tarasu...


Jezeli np na 60 lvl bedzie dawalo 50-60% i do tego mozliwosc zbioru z 20-30 budynków, to jak najbardziej warto stawiac. Wszystko zalezy od tego ile bedzie na wysokim poziomie dawalo.
 

DeletedUser18213

Guest
Tez uważam , ze bedzie warto postawić jeżeli x zbioru będzie odpowiedni przy 50-60 poziomie... Ahhh i pewnie , ze fajnie jakby dawało możliwość zbioru z pereł ale tak dobrze nie ma i dobrze , ze nie bedzie :)
 

DeletedUser15227

Guest
Jezeli np na 60 lvl bedzie dawalo 50-60% i do tego mozliwosc zbioru z 20-30 budynków, to jak najbardziej warto stawiac. Wszystko zalezy od tego ile bedzie na wysokim poziomie dawalo.

Niestety nie mam tyle tarasów/pałaców. Jeśli ktoś ma miasto w tarasach to może rozważać postawienie :)
 

DeletedUser18293

Guest
bez rozpiski wysokich poziomow ciezko coś powiedzieć, tak jak kraken czy bank na niskich poziomach fatalnie wypadaja, ale przy podbiciu na 60-80 są bardzo dobre, chociaż drogie w budowie...
jeżeli da bonus podobny jak kraken na 80 poziomie czyli 98%x23, to zgarniając PR z tarasów można by było liczyć na dodatkowe 100-115PR
 

DeletedUser17530

Guest
Zainwestować pare tysięcy PR by mieć podwójny zbiór z pałacu/tarasu...

To teraz policz ile tysięcy PR się inwestuje, by mieć 1 PR z PC, albo 2 towary więcej ze strażnika itd, itp, na kolejny poziom.

Statsy z 24. levelu Galaxy: 42% x 8
 

DeletedUser15227

Guest
To teraz policz ile tysięcy PR się inwestuje, by mieć 1 PR z PC, albo 2 towary więcej ze strażnika itd, itp, na kolejny poziom.

Statsy z 24. levelu Galaxy: 42% x 8

Ale mam 100% szansy na zbiór z PC. Gdyby w nowej perle było jak z Muzeum to byłaby warta tych PR.
 

DeletedUser16730

Guest
Ale mam 100% szansy na zbiór z PC.

Ale PC możesz mieć jedno. Perły to inwestycja, wrzucasz w nie PR których i tak nie miałbyś gdzie wrzucić bo są praktycznie właśnie do inwestowania w nie. Teraz tylko musisz sobie obliczyć czy ta inwestycja jest opłacalna. Jakby można było postawić więcej PC to każdy by miał ich pełne miasto tym bardziej, że przez kilkadziesiąt poziomów same się budują.
 

DeletedUser15227

Guest
Ale PC możesz mieć jedno. Perły to inwestycja, wrzucasz w nie PR których i tak nie miałbyś gdzie wrzucić bo są praktycznie właśnie do inwestowania w nie. Teraz tylko musisz sobie obliczyć czy ta inwestycja jest opłacalna. Jakby można było postawić więcej PC to każdy by miał ich pełne miasto tym bardziej, że przez kilkadziesiąt poziomów same się budują.

Dlatego uważam że dla osób mających mało tarasów i pałaców perła nie jest warta postawienia. Ja posiadam 4 pałace reszta to ŚW. Nabiera wartości jedynie jeśli posiada się dużo tarasów/pałacy.
 

DeletedUser16730

Guest
Dlatego uważam że dla osób mających mało tarasów i pałaców perła nie jest warta postawienia. Ja posiadam 4 pałace reszta to ŚW. Nabiera wartości jedynie jeśli posiada się dużo tarasów/pałacy.

35 pól to niecałe 9 św, jeśli perła da więcej nawet na wysokim poziomie to się opłaca, pomijając tarasy i pałace z którymi oczywiście wypadnie 5 razy lepiej. Perła zawsze będzie lepsza bo ma teoretycznie nieograniczone możliwości.
 

DeletedUser18601

Guest
A wrócę jeszcze do eventu karnawałowego - Inno do serca wzięło sobie strategię pay to win :(
 

DeletedUser17530

Guest
Jak coś to w przyszłym tygodniu aktualizacja 1.119. Tak tylko piszę, żeby team się przygotował na tłumacz...a nie, zapomniałem, że oni i tak nie czytają co się do nich pisze :D
 

DeletedUser18601

Guest
@kasia2389
Jak dla mnie jest gorszy od Forge Bowl.
Btw. - nigdy nie dokupowałam za żadne pieniądze żadnych walut do żadnej gry :) Amen
 

kasia2389

Arcyksiążę
Btw. - nigdy nie dokupowałam za żadne pieniądze żadnych walut do żadnej gry
Ja też.

W ferworze nowego ewentu umknęła istotna wiadomość, powoli będziemy się żegnać z oceanią, na betę weszła ostatnia jej część.

Już wkrótce towary na arkę, jako produkty pereł, studni i innych tego typu wynalazków, będą w gildiach rozdawane darmo.

Chwalmy Pana.
 
Ostatnia edycja:

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Już wkrótce towary na arkę, jako produkty pereł, studni i innych tego typu wynalazków, będą w gildiach rozdawane darmo.

Pod warunkiem, że inno będzie konsekwentne w swoim działaniu, a z tym może być różnie i nie zdziwiłbym się, jak by cofnęli się z towarami( potrzebnymi do produkcji w nowej epoce) do początkowych epok :)
 
Do góry