Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11629

Guest
@Jomacha, i o tym, co jest wyżej napisałem - wobec tego epoki postępowa i niższe powinny dostawać przynajmniej tyle samo co modernizm+...
Wydawało mi się, że tak właśnie jest... ale teraz już nie jestem pewna. Nie postawię na pobocznym Banku, żeby to sprawdzić, ale nie dam sobie ręki uciąć, że u mnie nie było tak samo, jak u Ciebie. Teraz na pewno daje mi po 4 towary przetworzone. W takim razie to durnowata perła jest - i powinni to zmienić, ale oni chcieli po prostu zredukować liczbę towarów przetworzonych do 2, o nieprzetworzonych nie było mowy. A jeśli nieprzetworzonych daje po 2, to zupełnie nie ma sensu :/
 

kasia2389

Arcyksiążę
Zaiste czy prawdą być może, że perła ta stawiana jest dla garści towarów (aczkolwiek twórcy gry tej powinni pójść w stronę drugą, i nie ujmować przetworzonych, ale czterokrotnie zwiększyć nieprzetworzone co było by słuszne i zbawienne), a może kilku medali, monet czy młotków, bo przecież PR nie daje.

Ale nie, ale nie, tuż z za pleców peletonu wyłania się zwycięzca nasz niewątpliwy faworyt 50 diaxów.
Reszta to tak naprawdę śmieci.
 

DeletedUser17530

Guest
Jutro aktualizacja 1.117. Info pojawi się u nas jak przeprosicie @Sheliana, bo się chłopak obraził :)
 

Von Grun

Wicehrabia
O! Dobrze, że napisałeś, bo znów bym polazł "na miasto" z nieaktualna grą i zaś byłoby zdziwienie w czasie zbiorów.
 

DeletedUser18927

Guest
Zupełny zbytek troski ;-))

Niemniej pytanie o nowy świat pozostaje :))
 

DeletedUser16730

Guest
Zupełny zbytek troski ;-))

To już sam ustaliłem jak powinnaś zauważyć.

Niemniej pytanie o nowy świat pozostaje

Pomijając to, że nie potrzebujesz troski to jednak zastanawiam się od kogo tutaj oczekujesz na to odpowiedzi. Bo ani gracze, ani nawet nasz team takich informacji nie ma, a kiedy rzeczoną otrzymuje to natychmiast się nią dzieli.

Tak czy owak między G, a H było 1,5 roku różnicy, H natomiast powstał rok temu jeśli da Ci to coś do myślenia. Dodam jeszcze, że różnice te się wydłużają.
 

DeletedUser17530

Guest
Z aktualizacją 1.118 wejdą 2 nowe rozszerzenia - 1 za diaxy i 1 za medale :)
 
Do góry