Co to za czary?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7425
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7425

Guest
Takie cy cus wyskoczyło po kliknięciu na Wieże Babel,i na koloni na Marsie tylko źle zapisałem w paincie i nie ma fotki z Marsa,po kliknięciu
w jakikolwiek budynek takie czary.
Po odswieżeniu znika jest ok ale po dłuższym przebywaniu na jednym świecie i walkach na polach chwały się pojawia.
 

Załączniki

  • czary.jpg
    czary.jpg
    141,9 KB · Wyświetlenia: 92

ZjemCię

Wójt
Takie cy cus wyskoczyło po kliknięciu na Wieże Babel,i na koloni na Marsie tylko źle zapisałem w paincie i nie ma fotki z Marsa,po kliknięciu
w jakikolwiek budynek takie czary.
Po odswieżeniu znika jest ok ale po dłuższym przebywaniu na jednym świecie i walkach na polach chwały się pojawia.
To jest błąd - jak tylko wejdziesz w pola chwały i coś odwiedzisz i wrócisz do miasta, to teren zachowuje się jakbyś wcale nie wrócił.
Jak zwykle musieli coś spier....
 

hddk

Hrabia
Mam to samo, przynajmniej na wersji Flashowej. Po wyjściu z GPC miasto zachowuje się tak, jakby była na nie nałożona niewidzialna mapa z Polami. Klikając w perły czy ratusz, wyskakuje menu od prowincji.

Ten sam błąd był swego czasu na Becie, tam został już dawno załatany, bo tam aktualizacje są codziennie. Nie wiem jak oni robią zbiorcze aktualizacje na serwery krajowe, ale wygląda to tak, jakby wszystkie dzienne aktualki były dopisywane, bez względu na to czy coś psują czy nie :) Teraz trzeba pewnie będzie czekać 2 tygodnie na następną zbiorczą aktualizację, która to naprawi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry