Co się dzieje z grą?!

Status
Zamknięty.

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
@Natalia ciekawe czy byś się zalogowała w godzinach 13:30 - 14:00. Bez powodu nikt nie pisze, że gra nie chodzi.
Siedziałam na mobilce w tym czasie.
Był problem z wejściem do gry, kto był w grze ten nie miał problemów.
Możliwe nie mam jak potwierdzić, widzę jedynie zgłoszenia z większości światów tak od 12:30 do 14:00 ale to na pewno nie wszyscy posiadali problem, wtedy zgłoszeń było by tyle ze gotowiec odbijał by się echem od morza po tatry.
 
Może problemy z grą są związane z wprowadzeniem zmian w grze? Wszak widać iż nowy event za 2 dni się zaczyna?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Może problemy z grą są związane z wprowadzeniem zmian w grze? Wszak widać iż nowy event za 2 dni się zaczyna?
Czasami można się złapać na dodawanie eventu, dodam ze nawet widać różnice między dodawaniem między światami. Więc nie to nie event i jak wspomniałam nie globalny błąd. Jest wiele możliwości dlaczego jakaś grupa graczy nie miała lub miała utrudniony dostęp. Dodam ze wiele możliwości związanych z działaniem gry, jak i nie związanych z grą.
 

DeletedUser18989

Guest
Jest wiele możliwości dlaczego jakaś grupa graczy nie miała lub miała utrudniony dostęp.
Nagminny problem FoE - jest problem i nikogo nie ma a później zamiata się to pod dywan bo "oni mieli dobrze" :)
Nie mogłam wejść do gry na aplikacji. Jestem ciekawa jakie to możliwości. Słucham.
 

Azulena

Baron
Dla mnie to obojętne, czy 100% Graczy czy 50% mialo ten problem - problem był.

Z całą pewnością nie związany z czymś poza grą, bo Gracze, chociaż polskojęzyczni, nawet nie musieli być wszyscy w Polsce, ale bez aż takich przykładów, każdy z innej części Polski i korzystający z różnych operatorów internetu.
I zapewne posługujący się sprzętem różnych marek i innej klasy.

Jedyne co było wspólne - to problem z wejściem do gry. I przeprosiny, co najmniej, się należą. Nie mówię tu o Moderatorach z Forum, tylko o Inno Games.

Gram już 8 lat w taką gierkę farmerską, pewnej dużej niemieckiej firmy, oferującej wiele różnych gier.

Za każdym razem, kiedy zdarzy się "problem techniczny" wszyscy Gracze dostają prezent z przeprosinami.
W s z y s c y. Jeszcze nigdy nie trafiłam na taki błąd - wchodzę do gry i widzę wiadomość: "Przepraszamy bardzo .....itd." i "Jako wynagrodzenie za stracony czas gry przyjmijcie ... " coś tam.

Tak to powinno wyglądać. To co dają, to TYLKO PIXELE - ale liczy się chęć, aby Graczy udobruchać po wpadce.

A w Inno Games brak dobrego marketingu, co "widać, słychać i czuć" nie tylko przy okazji awarii.
 

DeletedUser19079

Guest
A czy dzisiaj znow cos sie dzieje? Nie moge budowac drog w osadach. To co jest polaczone droga dziala jak trzeba ale gdy buduje droge to ponownym wejsciu do wikingow tej drogi nie ma. Tak jakby tego nie zapisywalo
 

MarianOkrk

Szlachcic
Chyba ostatnia aktualizacja coś popsuła. Nie pokazuje się część budynków w osadach oraz budynki i skrzynie w wyprawach.
 

DeletedUser21880

Guest
Hej, czy w tym momencie macie jakieś problemy z grą? Po wybraniu swojego świata nie ładuje się widok miasta (witryna nieosiągalna). Spróbowałam rozpocząć grę na nowym świecie i tam wszystko idzie, a na dotychczasowym ni w ząb nie idzie.. Z aplikacją mam to samo...
 

DeletedUser7795

Guest
Co się do cholery dzieje?! Nie idzie się zalogować ani na PC ani w apce...
 

DeletedUser20164

Guest
Też mnie interesuje zagadnienie "Co się dzieje z grą", ale w nieco innym ujęciu.
Otóż interesuje mnie czy jest planowane otwarcie nowego świata o nazwie zaczynającej sie na "I"?
Jeśli tak, to kiedy to wydarzenie może nastąpić?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Azulena

Baron
Dziś znowu gra nie dziala.
Na niebieskim ekranie widzę kręcące się kółko, nie pomogła wyjście, zamknięcie przeglądarki i wyczyszczenie jej pamięci.

Edit:
Pomogło wyczyszczenie ciasteczek - albo to, że weszłam na inny świat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry