Co daje przynależność do Gildi?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1913
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1913

Guest
Temat pewnie wiele razy poruszany na forum ale nie przezemnie hehe
Poza miejscem w rankingu Gildi i możliwością handlu to ja nie zauważyłem żadnych plusów Gildi.
Nie ma czatu wewnątrz Gildi ,wojny innej wypowiedzieć się nie da to po co są te gildie?
Gram w to tydzień i może czegoś nie wiem odnośnie GILDI:?
 

DeletedUser5

Guest
Nie wiesz bardzo wielu. Proszę poszukać tematów na forum dotyczących gildii, możesz też poczytać w informacjach na temat aktualizacji (tam też podajemy co gildie mają a co dopiero będzie).

Temat założony w nieodpowiednim dziale - przenoszę.
 

DeletedUser1913

Guest
Nie wiesz bardzo wielu. Proszę poszukać tematów na forum dotyczących gildii, możesz też poczytać w informacjach na temat aktualizacji (tam też podajemy co gildie mają a co dopiero będzie).

Temat założony w nieodpowiednim dziale - przenoszę.
no już mnie rwie przekopywać pół forum bo tobie się nie chce krótko i na temat odpowiedzieć haha
Nie wiem co wiem a czego nie wiem ale pomimo niewiedzy 2 w rankingu jestem i jak narazie poza handlem bez użycia punktów rozwoju żadnych plusów przynależności do gildi nie widzę a wręcz przeciwnie bo odpadło mi 5 sąsiadów do atakowania bo są razem ze mną w gilgi.
jak by tak Gildie stworzyć z sąsiadów to nie ma na kim punktów do turnieju zdobywać ,zostały by tylko prowincje.
Jest kilka bezsensownych rozwiązań w tej grze ale to wersja beta i trzeba się nauczyć z tym żyć heheh
 

DeletedUser1228

Guest
wraz z nową aktualizacją bd wojny gildii. poczytaj ogłoszenia o wersji 0.13 i poradnik do gildi w FAQ
 

DeletedUser5

Guest
no już mnie rwie przekopywać pół forum bo tobie się nie chce krótko i na temat odpowiedzieć haha
Nie wiem co wiem a czego nie wiem ale pomimo niewiedzy 2 w rankingu jestem i jak narazie poza handlem bez użycia punktów rozwoju żadnych plusów przynależności do gildi nie widzę a wręcz przeciwnie bo odpadło mi 5 sąsiadów do atakowania bo są razem ze mną w gilgi.
jak by tak Gildie stworzyć z sąsiadów to nie ma na kim punktów do turnieju zdobywać ,zostały by tylko prowincje.
Jest kilka bezsensownych rozwiązań w tej grze ale to wersja beta i trzeba się nauczyć z tym żyć heheh

Nie to, że mi się czegoś nie chce, ale nie mam czasu w kółko pisać o tym samym. Poza tym jedną z możliwości forum, to przekazywanie informacji, wystarczy ich poszukać.

Jesteś 2 w rankingu na swoim kontynencie, gdzie może być około 80 graczy, nie wiesz, czy na innych kontynentach nie ma graczy z lepszą punktacją. Choć teraz może już wiesz, bo mamy łączenie sąsiedztw. Poza tym gildie mogą się składać z graczy z całego świata a nie tylko z własnego kontynentu.

Nie wiem po co Ci to wszystko piszę, bo na forum to wszystko już jest opisane. Zresztą jak ktoś gra, to sam widzi co jest a czego nie ma. Jak czegoś nie ma, to szuka na forum czy faktycznie nie ma, czy może szuka nie tam gdzie trzeba.
 
Do góry