Co byś zrobił gdybyś...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser625
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10568

Guest
Nie oglądałem ale wziąłbym z chęcią obie :)
Co byś zrobił, gdybyś wynalazł lek na DAUNA.
 

DeletedUser

Guest
Nie oglądałem ale wziąłbym z chęcią obie :)
''Weź niebieską pigułkę, a historia się skończy, obudzisz się we własnym łóżku i uwierzysz we wszystko, w co zechcesz. Weź czerwoną pigułkę, a zostaniesz w krainie czarów i pokażę ci, dokąd prowadzi królicza nora.''
Odnosi się to do tego, że cała otaczająca Cię rzeczywistość to tak naprawdę jedynie wymysł programu, do którego jesteś podłączony. Więc czerwona - poznanie prawdy. Niebieska - pozostanie w tym, co do tej pory uważałeś za ''prawdę''.

I gdybym wynalazł lek na tą dziwną (pewnie nieistniejącą) chorobę... Pewnie opublikowałbym o tym wiadomość w mediach - oczywiście podając to lekarstwo jako coś, co ma pomóc na np. HIV albo Ebole - i czekał na niebotycznie wysokie sumki, za które firmy farmaceutyczne chciałyby go ode mnie wykupić. Za kasę ze sprzedaży zmieniłbym tożsamość i żył spokojnym życiem multimiliardera, w luksusowej chatce w lesie, aż do śmierci.

Co byś zrobił, gdyby złapała Cię kolumbijska mafia, która to postawiłaby Cię przed wyborem między dwoma opcjami, mianowicie: wypalenie oczu kwasem czy amputacja dłoni?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15092

Guest
''Weź niebieską pigułkę, a historia się skończy, obudzisz się we własnym łóżku i uwierzysz we wszystko, w co zechcesz. Weź czerwoną pigułkę, a zostaniesz w krainie czarów i pokażę ci, dokąd prowadzi królicza nora.''
Odnosi się to do tego, że cała otaczająca Cię rzeczywistość to tak naprawdę jedynie wymysł programu, do którego jesteś podłączony. Więc czerwona - poznanie prawdy. Niebieska - pozostanie w tym, co do tej pory uważałeś za ''prawdę''.

I gdybym wynalazł lek na tą dziwną (pewnie nieistniejącą) chorobę... Pewnie opublikowałbym o tym wiadomość w mediach - oczywiście podając to lekarstwo jako coś, co ma pomóc na np. HIV albo Ebole - i czekał na niebotycznie wysokie sumki, za które firmy farmaceutyczne chciałyby go ode mnie wykupić. Za kasę ze sprzedaży zmieniłbym tożsamość i żył spokojnym życiem multimiliardera, w luksusowej chatce w lesie, aż do śmierci.

Co byś zrobił, gdyby złapała Cię kolumbijska mafia, która to postawiłaby Cię przed wyborem między dwoma opcjami, mianowicie: wypalenie oczu kwasem czy amputacja dłoni?

Wypalenie oczu zdecydowanie. Lub jeśli bym miał możliwość, to bym uciekł :)
Co byś zrobił gdybyś został/a sam/a na ziemi?
 

DeletedUser8507

Guest
mógłbym wypić cały alkohol :D
Co byś zrobił gdyby za tydzień byłaby inwazja obcych?
 

szachimat

Wicehrabia
Zaopatrzył się w niezliczoną ilość aparatów i kamer i to udokumentował.
Co byś zrobił gdyby jedyną opcją wyleczenia cię ze śmiertelnej choroby była zmiana płci?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Cieszyłbym się życiem w nieco innej powłoce.

Co byś zrobił, gdyby social media przestały działać?
 

DeletedUser8577

Guest
Grałbym w Star Crafta albo szachy :) tudzież Soul Calibur :D

Co byś zrobił gdybyś przegrał wlasną matkę w pokera? ha ha
 

DeletedUser17675

Guest
Eeee próbowałabym się odegrać :|

Co byś zrobił, gdybyś się obudził w jaskini do której wejścia strzeże wielki tęczowy jednorożec?
 

DeletedUser8577

Guest
Zamówiłbym pizze :D i zobaczył co ten jednorożec zrobi dostawcy :D

Co byś zrobił/a gdybyś miał/a syna geja i córkę prostytutkę? :p
 

DeletedUser17348

Guest
Syna wysłałbym na testy do Legii, a córkę do pracy!

Co byś zrobił, gdyby koń zaczął mówić?
 

DeletedUser8577

Guest
Zapytałbym go o ulubiony kolor.

Co byś zrobił/a gdybyś wygrał/a 12 milionów w lotto? :D
 

DeletedUser13008

Guest
Kupiłbym apartment. Co byś zrobił, gdybyś stał się 10 lat młodszy?
 

DeletedUser19734

Guest
Ojej, miałabym jeszcze naście lat... Na pewno słuchałabym głosu rozsądku i swojej intuicji, wtedy wiele spraw potoczyłoby się znacznie lepiej, na bank na moją korzyść :)

Co byś zrobił\a gdybyś miał\a do wyboru jeden talent magiczny, który działałby w naszym świecie? Co by to było?
 

DeletedUser13008

Guest
Teleportacja.
Co byś zrobił/a, gdybyś obudził/a się jako płeć przeciwna?
 

ASEJA36

Szlachcic zagrodowy
Dla mnie byłby to szok i niedowierzanie
Co byś zrobił /zrobiła gdybyś się znalazł na bezludnej wyspie
 

Sarumana

Zespół FoE
Supporter
Założyłbym swoją metropolię, która byłaby niezależna od niczego i nikogo.

Co byś zrobił/-a, gdyby w nocy zaczął Ci wirować cały świat, a dziwne postacie poruszały się przed Twoimi oczami, tak jak po halucynogennych substancjach?
 

schwimmen

Wójt
Zaczął bym wirować razem z tymi postaciami :D
Co byś zrobił gdybyś obudził się obok nieznanej osoby i okazało by się, że wziąłeś z nią ślub poprzedniej nocy
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
zacząłbym latać :)
a co byście zrobili gdyby InnoGames się rozmyślili i zmieniliby bonus arki na % do zaopatrzenia ? ja bym się cieszył :) a wy ?
 

Ferdinand

Baron
Obudziłbym Cię ze snu i pokazał, że to działo się tylko w Twojej głowie :haha: :haha: :haha:

Co byś zrobił/-ła gdyby można było podróżować po kosmosie?
 
Do góry