Co byś zrobił gdybyś...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser625
  • Data rozpoczęcia

Stormy

Szlachcic zagrodowy
Sprzedałabym a za pieniądze kupiłabym zabawki dla dzieci z domu dziecka

Co byś zrobił/a gdybyś mogła/mógł zamienić się na jeden dzień w psa?
 

Feandil

Wójt
Lizałbym sobie... no, nie skończę myśli xD

Budzisz się nago w kompletnych ciemnościach. Nie jest za zimno, ani za ciepło, żadnych dźwięków, żadnych zapachów. Leżysz na plecach, na drewnianej podłodze. Chyba, nie masz pewności. Czujesz coś na brzuchu. Sięgasz dłonią... i lekko się ranisz. To nóż. Krótki i ostry.
Co robisz?
 

w1020

Szlachcic zagrodowy
Znajduję latarkę i drzwi do wyjścia, za drzwiami szafa, opatruję ranę, ubieram się, wychodzę, wsiadam do auta dzwonię do operatora sieci komórkowej namierz mi tego gościa proszę co zapytał co robisz? ona nagabywana na linii podaje, podjeżdżam, wyciągam z bagażnika shotgun'a i dwa flashbanki drugie piętro c4 na drzwi zakładam nagle telefon dzwoni ta laska z orange i pyta czy chce kredyt, mówie co ? a ona że żartowała i żebym poczekał na nią bo zaraz podjedzie, serio ? no zaraz będę... i się rozłączyła. Stoję, ktoś biegnie po schodach, to ona ubrana w czarną obcisłą sukienkę, patrze wow a ona szto ty tu mnie robisz z tom pompką i wyciąga granat, zapukała do drzwi mija 5 sekund cisza, nagle z oddali słychać że ktoś ma czkawkę no nie do powtrzymania nagle krzyk wysadzaj sasza a ja wrzucajum granatu do środka, myślę klawy pomysł dawaj, odsuneliśmy się popatrzeliśmy sobie w oczy to była w jej oczach miłość i wtedy wysadziłem drzwi bez zawahania wrzuciła granat

Jesteś kosmitą przylatujesz na ziemie i co robisz?
 
Ostatnia edycja:

Stormy

Szlachcic zagrodowy
Lecę do Rosji i zabijam Putina :)
Co byś zrobił/a gdybyś mógł/a przewidywać przyszłość?
 

Nudel 1306

Szlachcic
Lecę do Rosji i zabijam Putina :)
Co byś zrobił/a gdybyś mógł/a przewidywać przyszłość?
Proste: obstawił główne wygrane w totku w wielu krajach jednocześnie, a po wygranej żył z odsetek i popijał piwko na plaży :)
Co byś zrobił/a dalej po opracowaniu oraz udoskonaleniu zimnej fuzji, baterii grafenowych, komputerów kwantowych i napędów antygrawitacyjnych?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Czy to znaczy że już wszystko od fuzji i latających aut już jest.

Jeżeli mógłbyś, mogłabyś, wybrać nagrodę jaką chcesz otrzymywać, która by to była?
 
Do góry