Ciekawostka

Status
Zamknięty.

Markiz.

Książę
Ja mam jednostki z poprzedniej epoki i dziwnym trafem mogę atakować w sąsiedztwie tylko z własnej epoki kolonialnej. Taże tak
Bzdura. Atakując sąsiadów, możesz używać dowolnych jednostek.
Jedynie w GVG (oprócz medalowej) możesz używać tylko jednostek z epoki mapy na której walczysz.
Dziwne, że mi nigdy to się nie zdarzyło. A Tobie? Innym?
Nigdy nie mów nigdy;) Proponuję w poniedziałek, tuż po zmianie sąsiadów przejść do epoki przemysłowej - wtedy "wszyscy" będą w kolonialnej a ty w przemysłowej. Może wtedy przestaniesz zadawać takie pytania na forum.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Czyli wnioskuję, że sąsiad będąc w epoce wyżej jest klasyfikowany w turnieju z epoki kolonialnej - jest to całkowicie normalne, wystarczy, że używa do walki jednostek z epoki kolonialnej bądź niższych. Jeśli używałby choć jednej jednostki ze swojej epoki, to i byłby klasyfikowany w turnieju z epoki przemysłowej.

To, że w sąsiedztwie gracze mają różne epoki też jest dopuszczalne, zgodnie z linkiem wklejonym przez kasia2389 (https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/nowy-system-laczenia-sasiedztw.14097/).

Moim zdaniem wszystko jest już wyjaśnione, temat zatem zamknę. W przypadku pojawienia się kolejnych wątpliwości proszę o prywatną wiadomość, będę mógł wtedy otworzyć wątek ponownie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry