Ciekawostka

Status
Zamknięty.
Na Arwahall koleś "hws83" będąc w epoce przyszłości jest dziwnym trafem w epoce kolonialnej i atakuje. Normalka, czy bug, czy.......?
Jeżeli bug to dlaczego świadom tego atakuje innych graczy?
 

DeletedUser20380

Guest
Wyhstarczy, że ma choc jedną jednostkę z kolonialnej
 
Generalnie nigdzie o tym nie czytałem i nie słyszałem i pierwszy raz z tym się spotykam. Poza tym to bez sensu, bo po co jest podział na epoki? Jak w tym by się odnaleźli nowi gracze? Ale ok! niektórych to nie musi interesować, ale mnie uwiera niekonsekwencja i brak zasad.
 

Markiz.

Książę
Może grać również w Przyszłości, albo jeszcze dalej, jeśli podbił mapę i ma jakieś jednostki z tej epoki.
... Jemu chodzi o to, że koleś jest z Przemysłu, a w PVP walczy w kolonialnej - a kto mu zabroni, jeśli ma jednostki z tej epoki i tylko ich używa do walki.
... przeczytałęm jego wpisy i jednak nie rozumiem, "co artysta miał na myśli" :idiot:
 

DeletedUser20898

Guest
Mi się wydaję, że po prostu chodzi mu o to, że ten Gracz jest w sąsiedztwie. Czytaliście pewnie nie raz takie porządne wiersze z wieloma interpretacjami. W sumie z ciekawości też dowiem się o co chodzi :). Nie da się pomóc jak jeszcze nie wiadomo jak to ugryźć.
 
Dokładnie jest w sąsiedztwie. Wszyscy z sąsiedztwa są z epoki kolonialnej, a on jedyny jest z epoki przemysłowej. Gram na kilku światach i pierwszy raz z tym sie spotykam.
 
Może grać również w Przyszłości, albo jeszcze dalej, jeśli podbił mapę i ma jakieś jednostki z tej epoki.
... Jemu chodzi o to, że koleś jest z Przemysłu, a w PVP walczy w kolonialnej - a kto mu zabroni, jeśli ma jednostki z tej epoki i tylko ich używa do walki.
... przeczytałęm jego wpisy i jednak nie rozumiem, "co artysta miał na myśli" :idiot:
Ja mam jednostki z poprzedniej epoki i dziwnym trafem mogę atakować w sąsiedztwie tylko z własnej epoki kolonialnej. Taże tak
 

DeletedUser20434

Guest
Dokładnie jest w sąsiedztwie. Wszyscy z sąsiedztwa są z epoki kolonialnej, a on jedyny jest z epoki przemysłowej. Gram na kilku światach i pierwszy raz z tym sie spotykam.
Sąsiedztwo trwa 2 tygodnie. Mógł po zmianie sąsiedztwa przejść do następnej epoki i mimo wyższej epoki, zostaje w tym sąsiedztwie do następnej zmiany
 
Czy mogę prosić o więcej informacji co rozumiane jest poprzez atakowanie w epoce kolonialnej będąc w przyszłości? Jakieś przykłady czy zrzuty ekranu będą pomocne.
Jeszcze raz powoli. Gram w epoce kolonialnej i w sąsiedztwie jest gostek, który jest z epoki przemysłowej, a gra w epoce kolonialnej. Wszyscy w sąsiedztwie są z epoki kolonialnej, a on jedyny z przemysłowej. Jak do tej pory pierwszy raz z tym się spotykam, a gram na kilku światach. I nie chodzi o atakowanie czy inne aspekty gry tylko o sam fakt zaistniałej sytuacji.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser20898

Guest
System dobierania jest naprawdę ciekawy i niezbadany, ponieważ potrzeba by było dostępu do plików źródłowych gry :D Wydaję mi się, że jest na to jakiś schemat, ponieważ zdarza się, że regularnie ktoś z epoki wyższej pojawia się w sąsiedztwie.
 
W zasadzie zawsze mam sąsiadów z dwóch epok - z mojej obecnej i jednej wyżej.
Teraz sama przeszłam w wyższą, a sąsiedzi zostali w niższej. I nic w tym dziwnego nie widzę.
Sorry ja spotkałem się po raz pierwszy z taką sytuacją, a gram na kilku światach. Wydawało mi się, że jest od tego GVG, a nie sąsiedztwo. Ale ok! jeżeli jest to norma zapisana w tej grze (choć nigdzie o tym nie wyczytałem to pasuję i zamykamy temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry