Chowanie jednostek z Aktualnie wybranej armii

Czy wprowadzić przycisk masowego chowania jednostek z aktualnie wybranej armii?

  • Super pomysł

    Głosy: 1 50,0%
  • Zbędna kaszanka

    Głosy: 0 0,0%
  • A to można w ogóle walczyć w FoE?

    Głosy: 1 50,0%

  • W sumie głosujących
    2
Status
Zamknięty.

slimjim2

Baronet
Witam

Mam propozycję następującej treści:

Dodanie jakiegoś przycisku, który w oknie "Zarządzanie armią" chowałby wszystkie jednostki z pól "Aktualnie wybrana armia".

Często walcząc (nie istotne gdzie) pojawia się sytuacja, że większość jednostek odnosi "rany", teraz jeśli chcę stoczyć nową walkę, najczęściej wymieniam wszystkie "ranne" jednostki na zdrowe i muszę X razy kliknąć na te, które chcę schować.

Podobnie sytuacja ma się w momencie kiedy aktualna armia nie odpowiada mi wcale profilem na nadchodzącą walkę, np. mam same ciężkozbrojne, a w następnej walce chce mieć np. same strzeleckie, znów muszę 8 razy kliknąć na moją aktualną armię zanim będę mógł dodać nowe jednostki.

Oczywiście taki przycisk byłby dodatkiem, więc dotychczasowa metoda dalej miałaby działać, np. kiedy chce tylko 2 jednostki wymienić.

Rozumiem, że różnie ludzie podchodzą do takich "niewielkich usprawnień", ale jak ktoś często walczy, to takie bezcelowe klikanie bywa irytujące.

A tutaj dodałem uzupełniający do tego pomysł, działający w drugą stronę.
 
Ostatnia edycja:

slimjim2

Baronet
No to jeśli w ocenie moderatorów to dubel, w takim razie proszę o przeniesienie, tematu jako dubla ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry