[Jednostki] chorąży champion dobosz

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19532
  • Data rozpoczęcia

za czy przeciw

  • za

  • przeciw


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser19532

Guest
Nie wiem jak wy ale ja jestem za zmianą parametrów tych jednostek, albo uczynieniu ich jednostkami niepowielanymi przez łotrów. Przez to że łotr może przemienić się w jedną z tych jednostek, są one nieużywane w armii. O ile walki byłyby ciekawsze gdyby ktoś postawił w obronie chorążego i miał pewność że żaden łotr się w niego nie przemieni? Myślę że byłoby lepiej. Zmieniłoby to sztampowe koncepcje walki na wszystkich poziomach. Walki chyba we wszystkich epokach są już praktycznie ustawione każdy wie jak ustawić wojsko żeby zawsze wygrywało. Trzeba uatrakcyjniać grę i nie musi to trwać wiekami.
 

DeletedUser20269

Guest
Po co zmieniać coś co zostało dawno dodane i nie zmienione ?
I co ? Gracze którzy się z tym męczyli to teraz mają mieć luksusy a ci co dopiero zaczną grać od początku?
To samo się tyczy wyroczni delfickiej- kiedyś jak ktoś miał perłe to był szanowany w sąsiedztwie, a teraz ? Ale fakt faktem że za dobra nie jest.;)
Ja jestem przeciw
 

astrotaurus

Hrabia
Nie widzę dobrego powodu do takiej zmiany.
Może jakiś sens to by miało w przypadku doboszów i chorążych - podniosłoby wartość tych jednostek. Na pewno jest nie do przyjęcia w przypadku czempionów. Jest to bardzo fajna jednostka w każdej epoce: silna, szybka... W dodatku możliwa do pozyskania natychmiast po zmianie epoki - budujemy azyl, renowacja i już możemy walczyć efektywnie.
I co? puszczamy czempiona z 7 łotrami i mamy w plecy, bo łotry się nie przemienią? :)

W tej formie po prostu nie.
 

DeletedUser11629

Guest
Dla Ciebie by było lepiej - czyli pomysł "ułatwcie mi grę"

Jak jednostka nie odpowiada to się je nie używa i to wszystko :) Mi odpowiada jaka jest i nie potrzeba żadnych zmian.
Znaczy się, kasujesz ją zaraz po otrzymaniu? Czy czekasz na zadanie z linii głównej: "skasuj x jednostek" i wtedy...? Skoro większość nie używa, jest to warte nic i należy coś z tym zrobić, a nie trzymać tylko po to, żeby było balastem w "super-duper" skrzynkach eventowych.
 

ZjemCię

Wójt
Znaczy się, kasujesz ją zaraz po otrzymaniu? Czy czekasz na zadanie z linii głównej: "skasuj x jednostek" i wtedy...? Skoro większość nie używa, jest to warte nic i należy coś z tym zrobić, a nie trzymać tylko po to, żeby było balastem w "super-duper" skrzynkach eventowych.
Znaczy się używam jej w walce bo mam jedno miasto wysoko rozwinięte w perły ale w epoce żelaza, a ona umożliwia mi przy moich bonach bicie się np we wczesnym i w rozkwicie w GvG, w PvP tez daje spore bonusy a jej statystyki są jak na tę epokę bardzo dobre więc mogę aktywnie wykorzystywać ją w walce.
;)
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11629

Guest
Znaczy się używam jej w walce bo mam jedno miasto wysoko rozwinięte w perły ale w epoce żelaza, a ona umożliwia mi przy moich bonach bicie się np we wczesnym i w rozkwicie w GvG, w PvP tez daje spore bonusy a jej statystyki są jak na tę epokę bardzo dobre więc mogę aktywnie wykorzystywać ją w walce.
;)
Pozdrawiam.
Czyli jesteś dość wyjątkowym graczem, skoro będąc w epoce żelaza walczysz w rozkwicie. Błąd statystyczny, można powiedzieć - ergo całkowicie pomijalny w dyskusji. Secundo, od rozkwitu jest jeszcze następnych ze 12 epok, w których tych jednostek nawet do czyszczenia komina w ratuszu nie można uzyc, ergo - są odpadami, których należy się pozbyć, żeby się robactwo we wiosce nie zalęgło ;)
Wzajemnie pozdrawiam.
 
Do góry