Chateau Frontenac

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16892
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16892

Guest
Czy opłaca się stawiać tę perłę? Chodzi mi o bonus do zadań. Chyba nagrody z zadań nie są takie wspaniałe żeby je powielać. I czy bonus działa przy eventach np, czy mając 100% bonusu dostałbym 2 rozlewnie cydru zamiast jednej?
 

DeletedUser16762

Guest
Czy opłaca się stawiać tę perłę? Chodzi mi o bonus do zadań. Chyba nagrody z zadań nie są takie wspaniałe żeby je powielać. I czy bonus działa przy eventach np, czy mając 100% bonusu dostałbym 2 rozlewnie cydru zamiast jednej?
Na rozlewnie cydru nie zadziala :(
Liczy tylko monety, mlotki, towary, medale i diamenty

Tez sie wachalem czy stawiac i stwierdzilem ze warto. Perla sama po jakims czasie zwroci wylozone surowce a dodatkowo bedziesz zarabial wiecej medali i diamentow = wiecej miejsca
 

DeletedUser12625

Guest
Zwiększona jest ilość monet, zaopatrzenia, medali, towarów i DIAMENTÓW, w ostatnim evencie były diamenty do wygrania, a na 10 poziomie jest bonus 150%, to policz sobie ile byś diamentów dostał :)
 

DeletedUser14757

Guest
Skoro na C Top1 pereł to Chateau na 94 poziomie to się chyba opłaca ;)
 

DeletedUser16762

Guest
A zadania kiedyś się kończą czy nigdy?
Potarzalne sa caly czas. Do tego co chwile masz event historyczny w ktorym tez sa zadania i chateau na nie dziala az milo :) A z tych 10 eventowych to prawie zawsze z 1 wpadaja diamenty
 

DeletedUser16892

Guest
Dzięki, kiedyś pewnie postawię ale najpierw rakieta, hagia i św. reliktów :)
 

DeletedUser16762

Guest
Relikt jest niepewny jesli chodzi o pr. Ale jak juz ci wpadnie 100 ze zlotego to masz tyle co po 50 dniach z 1 lvlowej rakiety albo po 100 dniach z 1 lvlowej hagii :)
A wpada tez sporo innych fantow (nawet sw wiedzy)
 

DeletedUser16762

Guest
A pozatym relikty sa dosc tanie w budowie :) Nie wiem na jakim jestes etapie rozwoju ale zelazo to raczej kazdy ma :D A z postmodernem trzeba sie juz troche bardziej nameczyc
 

DeletedUser2383

Guest
Popieram seta. Relikty jako 3 perła ( po latarnii i zeusie)
 

DeletedUser16824

Guest
A czy Chateau działa też na zbiór z Poszukiwania Skarbów?
 

INFMS

Szlachcic zagrodowy
Pytanie czy chf działa na zadania dzienne ? Czy tylko główne, poboczne, powtarzalne i eventowe ?
 

bartekmod

Książę
raczej nie działa, ale nie jestem pewny na 100%. W końcu złoto, zaopatrzenie czy medale które mogą zostać powiększone przez ChF są w opisie oznaczone wartościami "mała skrzynia, duża skrzynia, gigantyczna skrzynia" itp... na pozostałe nagrody za to na pewno nie działa
 
Status
Zamknięty.
Do góry