Chat.

  • Rozpoczynający wątek NeXuSs
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich użytkowników forum.

... Wpadłem na taki pomysł aby Administracja dodała chat między światowy czyli świat 1 ma swój 2 też i tak dalej,
ułatwi to kontakt z innymi graczami na serwerze (jest to dużo wygodniejsze niż wysyłanie wiadomości), ale ten gracz będzie musiał sobie go włączyć a może to wyglądać tak:
w górnym pasku obok ikony wyloguj dodać jakąś ikonę z chatem i jeśli ktoś to naciśnie to wyskoczy mu nie wielki chat, którego będzie można sobie powiększyć, przenieść lub zmniejszyć aby nie utrudniło to gry. A jeśli graczowi znudzi się chatowanie z innymi członkami to po prostu go wyłączy tak jak go włączył.

Myślę, że dużo łatwiej dzięki temu można by było nawiązać kontakt z innym graczem.

PS: Można jeszcze dodać szept czyli osoba która będzie chciała z kimś porozmawiać bez innych to naciśnie na jego nick prawym przyciskiem i wyskoczy szept i kliknie w to i będzie.
I jeszcze do tego można dodać Zgłoś czyli jak osoba złamie regulamin to ją się zgłosi Administratorom i Ci jeśli uznają, że zgłoszenie jest słuszne to zablokuję tej osobie chata albo konto na jakiś czas.

Myślę, że pomysł nie najgorszy.

Pozdrawiam NeXuSs
 

DeletedUser5

Guest
Pomysł nie jest nowy, już kilka tematów o czacie w grze jest.

Temat nie spełnia zasad działu, więc zostaje zamknięty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry