[Komunikacja] Centrum wiadomości

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19532
  • Data rozpoczęcia

za czy przeciw

  • jestem za ułatwieniem

  • jestem przeciw takim ułatwieniom


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser19532

Guest
Proponuję, abyśmy mogli oznaczać sobie wiadomości tak aby niektóre były zawsze na wierzchu (czyli w czołówce lub bardziej widoczne dla nas) W ten sposób unikniemy zbędnych poszukiwań. Dla przykładu jestem dodany do wiadomości perły 1.9----- perły 2.0----- tylko arki----- tylko obs----- wsparcie 1.9------ + wiele gildyjnych wątków.
Wiem że mogę wyjść z tych, które mi nie odpowiadają, ale nie zawsze chcę wychodzić, a nawet nie zawsze mogę (regulamin gildii), jednak chciałbym mieć w pobliżu te, które są dla mnie najważniejsze.
Można też wprowadzić zasadę sortowania (wg daty powstania, ostatniej wiadomości i jakieś własne ustawienia z opcją "ignoruj wiadomości grupowe bez nazwy").
Można też wprowadzić etykiety, które tworzymy sami np. utworzę sobie etykietę w kolorze czerwonym "ważne" i nagłówek dla tych wiadomości będę miał w kolorze czerwonym, gdy kliknę w ta etykietę widoczne będą tylko te czerwone "ważne" itd...
Jestem za wszelkimi dodatkami rozszerzającymi opcjonalność gry.
 

Markiz.

Książę
Wszystko fajnie, tylko po wprowadzeniu tego wszystkiego, będzie płacz, że na telefonach się nie da grać bo zamula.
 

DeletedUser18231

Guest
Wszystko fajnie, tylko po wprowadzeniu tego wszystkiego, będzie płacz, że na telefonach się nie da grać bo zamula.
Oj raczej nie bardzo, sprzęt się rozwija bardzo dynamicznie i jest coraz wydajniejszy, stare telefony w końcu padną (minusy dzisiejszego podejścia korporacji) i każdy będzie biegał z fonem o przyzwoitych parametrach tym bardziej że to nie jest gra która powala sprzęt na kolana (jak Crysis swego czasu).
Grami na PC jak i na tel, ale nie wyobrażam sobie grać tylko na tel, to co zrobię na tel w ciągu 1h, na PC zajmuje mi tylko 10min.
 
Do góry