Centrum eventów - komentarze

Markiz.

Książę
Wiesz co, jest taki specjalny przycisk, który magicznie wyłącza wszystkie dodatki, zbędne budynki i animacje. Nie wiem gdzie jest w wersji mobilnej, ale w przeglądarkowej znajdziesz go w prawym górnym rogu. Gwarantuję, że rozwiąże wszystkie problemy, od słabego sprzętu zaczynając, na ogólnym niezadowoleniu z gry kończąc.

Gra ma się rozwijać i być przyjemną również wizualnie. Czasy pikselozy i kwadratowych ludzików minęły; różnych tytułów w internecie jest ogrom, czymś trzeba się wyróżnić.
Oczywiście, że wiem. Dlatego wszędzie mam je wyłączone. Chodziło mi tylko o to, że jeśli coś jeszcze wpływa na wydajność i można z tego zrezygnować, to jestem za wprowadzeniem takiej opcji.
Nie rajcują mnie "galopujący po mieście Napoleon", "jelonki trykające się różkami" i inne pierdoły - chcę mieć możliwość swobodnego grania, a niestety wydajność mocno ogranicza swobodę grania w niektórych przypadkach.
 
i niech się wyróżnia, nikt Ci nie każe wyłaczać animacji, ale nie każdy ma kompa czy tel który uciągnie to na max detalach, nie wiem czy wiesz ale w większości gier, są opcje jakości grafiki.
Wiem, piłam do kolegi wyżej, który by powyłączał wszystko. Jak to widzicie? Klik i znikają wam wszystkie zbędne budynki?
Żeby nie zaśmiecać, dopowiem tu - takież to moje zasady, że istnieją od początku tej gry. Po prostu niektóre sugestie, roszczenia i inne rzeczy, jakie przewalają się przez to forum, bywają co najmniej śmieszne czasem.
 
Ostatnia edycja:

dawid17612

Hrabia
Ludzie nie dajcie się nabrać...:D
ta sama śpiewka była w Grudniu że zostanie usuniety w styczniu...
W styczniu gadali ze nie długo zostanie skasowane... 3-7 aktualizacji później, dostajemy wiadomośc że zostanie skasowane w Lutym hahahahahaha...:D

to jest taka wtopa jak z ewentem Blow...co przesuneli start, a potem i tak był Falstart..:D hahahaha...
Ewentowy 3 razy poprawiany, w trakcie ewentu jakby nie było jakiś innej wersji FOE do takiego sprawdzania, a no tak przecież mamy FOE Beta co widać istnieje tez dla picu, aby ludzie mogli się pośmiać, bo i tak błędy w FOE się pojawiają a niby wszystko sprawdzone na Beta..:D
 

Leahord

Szlachcic
Witam. Według mnie centrum eventów bylo przecudne dawało przeolbrzymie efekty przez co mogłem zarobić powalającą ilość młotków i monet. A tak na serio, daje zerowe efekty, zajmuje miejsce koło zamku i ma wrażenie ,że twórcy nie grają we własną gre i nie mają pojęcia co jest najlepszym rozwiązaniem dla graczy. To coś co wyrosło koło mojego zamku mogłoby być przydatne kilka dni po powstaniu gry w 2012.
 
To miało być tylko dodatkowym urozmaiceniem wizualnym i miłym dodatkiem do nagród eventowych, a nie nagrodą samą w sobie, stąd niewielkie i krótkotrwałe bonusy. Miało też pozwalać przejrzeć minione wydarzenia, zapewne po to, żeby nie powtarzały się coroczne pytania: "Kiedy następny event" lub "Co będzie następne?".

Może brak możliwości użycia w centrum diamentów, a przez to brak dodatkowych wpływów, zaważył na jego zamknięciu? Może skargi graczy, że mają w mieście coś, z czym nie da się wejść w żadną większą interakcję? A może to wina, jak napisała @Księżna Ciemności, brak zaplanowania i zaprojektowania budynków na kolejny rok. To by pasowało, bo przecież miniony event nie dość, że został przesunięty, zupełnie jakby właśnie zapomniano o aktualizacji centrum eventów i w pośpiechu próbowano jakoś załatać dziury, to jeszcze jak już miał wystartować, u niektórych wystartował przed czasem. A potem już wszystko trwało, już nie było w nowym evencie do odblokowania stoiska do centrum, maszyna ruszyła, zatrzymać się jej nie dało, więc pozostało jej usunięcie. To z kolei pozwoliło pokazanie się graczom, że ktoś wyżej aktywnie słucha ich próśb i skarg.

Nie mniej szkoda. Ktoś za to wziął pieniądze, stracił czas na projektowanie, a zarówno nakłady jednego, jak i drugiego, można było przeznaczyć na coś innego.
 
Do góry