cd-Pomoc dla gracza Maniek229

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4259
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4259

Guest
przepraszam, że poruszam temat zamknięty, ale Gracz zakładający ten wątek oczekiwał wielkiego poruszenia, manifestacji, wręcz trzęsienia ziemi

powiem krótko: Gracz, któremu "ktoś" (podobno z najbliższej rodziny, intrygujące) wykasował budyneczki we miasteczku winić może tylko i wyłącznie siebie - i koniec

a "po prośbie" proponuję udać się pod najbliższy kościół (cerkiew? synagogę? meczet?) z opcją PANDA ("pan da... pan da...), a nie do IG
 

DeletedUser12552

Guest
A skąd wiesz co by było gdyby temat nie został zamknięty w ciągu kilkunastu minut? Gwarantuję Ci, że wpisów byłoby w tamtym wątku zdecydowanie więcej.
Nie pisz czemu zakładałem post skoro nie rozumiesz takiej prostej rzeczy. Te "podobno" czy "intrygujące" mogłeś również zachować dla siebie.
Facet wpakował w grę pokaźną sumę euro, więc oczekiwałbym szacunku ze strony supportu dla takiej osoby. Support jest dla graczy a nie odwrotnie i bez takich osób jak Maniek nie miałbyś gdzie swoich mądrości wypluwać. Jeżeli nie rozumiesz takiej prostej rzeczy, to Twój problem. Ja znam sytuację z pierwszej ręki więc jestem w stanie rzetelnie ją opisać. Ty, o ile w ogóle grasz na świecie F, nie masz o niej pojęcia i tego się 3maj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4259

Guest
A skąd wiesz co by było gdyby temat nie został zamknięty w ciągu kilkunastu minut? Gwarantuję Ci, że wpisów byłoby w tamtym wątku zdecydowanie więcej.

na Twoim miejscu czczych gwarancji bym nie dawał


Nie pisz czemu zakładałem post skoro nie rozumiesz takiej prostej rzeczy. Te "podobno" czy "intrygujące" mogłeś również zachować dla siebie.

niby jakiej "prostej rzeczy" nie rozumiem? hasło do konta trzyma się przy tyłku (nawet przed "najbliższą rodziną", która, jak się okazało nie była znowu taka "najbliższa"...)

Facet wpakował w grę pokaźną sumę euro, więc oczekiwałbym szacunku ze strony supportu dla takiej osoby.

ale kogo to? zainwestował, stracił - jedno i drugie na własne życzenie

Support jest dla graczy a nie odwrotnie i bez takich osób jak Maniek nie miałbyś gdzie swoich mądrości wypluwać.

support jest dla Graczy, WSZYSTKICH - i dla jednego "Mańka" nikt nie będzie zmieniał zasad
i chłopcze, "wypluwasz" to może Ty, bo ja uzębienie mam pełne

Jeżeli nie rozumiesz takiej prostej rzeczy, to Twój problem.

to raczej Ty masz problem

Ja znam sytuację z pierwszej ręki więc jestem w stanie rzetelnie ją opisać. Ty, o ile w ogóle grasz na świecie F, nie masz o niej pojęcia i tego się 3maj.

ja nie znam tej sytuacji ani z 1-szej, ani z 2-giej ręki - i nic mnie cała ta sytuacja nie obchodzi - zacznie mnie obchodzić dopiero wtedy, gdy IG zrobi z tego bełkotu precedens
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12552

Guest
Zdanie z "precedensem" też jest od czapy, chyba że pokażesz mi zaraz taki punkt regulaminu, który stanowi, że support nie ma możliwości naprawienia czyjejś szkody. Jest taki, to wklej.
Ps. Nie nazywaj chłopcem kogoś kto może być straszy od Ciebie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4259

Guest
kolację teraz jem, chłopcze - odpiszę gdy skończę

- - - Zaktualizowano - - -

chyba że pokażesz mi zaraz taki punkt regulaminu, który stanowi, że support nie ma możliwości naprawienia czyjejś szkody. Jest taki, to wklej.

dla mnie ważniejszy jest punkt regulaminu, który "stanowi" o tym, że zakazane jest udostępnianie konta osobom trzecim (nawet "najbliższej rodzinie")
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Powtarzając za Ash - forum nie jest miejscem do dyskusji o sytuacji dotyczącej konkretnego Gracza. Jeżeli zgłosi się on do nas poprzez Support to zrobimy wszystko co w naszej mocy by mu pomóc, ale takie dyskusje nie mają sensu.

Mogę jedynie dodać ogólnie - faktem jest, że każdy gracz osobiście odpowiada za to, by jego dane logowania nie dostały się w ręce innych osób. O czym gracze niejednokrotnie zapominają, a później jest lament i płacz... Nie ważne również ile diamentów ktoś zakupił - Zasady Gry są jedne i obowiązują wszystkich tak samo.

Proszę o nie poruszanie więcej tego tematu. Zapraszamy Mańka do Supportu, tam możemy sprawę wyjaśnić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry